Alnınızdan öpüldüğünüzde ne hissedersiniz?

Altın soru kızlar sevgiliniz yada yeni çıkmaya başladığınız erkek anlınızdan öperse ne hissedersiniz ne düşünürsünüz

beyler sevgilinizin yada yeni çıkmaya başladığınız kızı anlından niye öpersiniz , öpermisiniz , aklınızdan ne geçer ne hissedersiniz .

Güncellemeler:
yandık varya şimde gelen her erkek ALNIN LAN O ALNIN der :) arkadaşlar harf hatası ama beni anladığınızı umuyorum :)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• o erkegine göre degişir.bazıları helalmsin gibi düşünerek ve söyleyerek öper bazıları denk gelmiştir ondan öper :)

0|0
    0|0
  • Güven veren bişey :)) Çok mutlu olurdum

0|0
    0|0
  • öpen kişiye bağlı

0|0
    0|0
  • Çok büyük bir anlam aramam,özel bir his de vermez. Normal.

0|0
    0|0
  • yapmacık gelirr

0|0
    0|0
    • yapmacıkmı gelir harbimi ya :) sana duygusallığı öğretmek yaşatmak isterdim ama dilerim bir gün iliklerine kadar yaşayıp öğreneceğin dilinden dökülen her bir hecenin daha duyulmadan duygusallıkla buluşulmasını öğreten biri çıkar karşına .

• merakla bekliyorum açıkçası.umarım...

• inş. bekleyişin gerçekle buluşur , kendine cici bak kal sağlıcakla .

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne öpecem lan alnından :) anca yanakları ve dudakları çok çirkinse öperim gerçi öyle biriylede niye sevgili olacaksam :) Benim kafa mantara bağladı , ben yatayım en iyisi :)

0|1
    0|0
    • sen bu kafayla rüyan da da aşık olamazsın :) RABBİM her yereinden gülerek öpebileceğin bir eş nasip eder inş.

• amk siz bu gidişle sabaha kalmaz göğe yükselirsiniz hatim indirdiler*iki satır yazacaz die ahahahahah I ll be fucked and I want it haha

• These are not human words. These directly comes from god. He has chosen me as his prophet :) Uza lan kalabalık yapma sana mı soracağız nasıl konuşacağımızı :)

• "Anıl" neresi oluyor tam olarak?

0|1
    0|0
  • anlınızdan değil '' alnınızdan '' olcaktı :) anıl değil alın dır çünkü o :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...