Günlük hayatınızda yaptığınız en çok şey nedir?

monotonlaşan sürekliliği hergün devam eden ve bir gün kurtulmak istediğiniz şeyler neler ...?

benim ki sabah 07:05 gece alarm sesiyle uyanmak kurtulmak mümkün olmayacak sanki emeklillik 65 olunca ..:)))

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Ders çalış, dersaneye git, yemek ye. Uf.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• okula hergittiğimde neler olacağğını hocaların nasıl konuşacağını arkadaşlrrmn nasl davranacağını benim nasl davrancğmı bilmektn çok sıkıldımm.kısaca bigünümün nasıl geçeceğini blmkten sıkıldım ve artk günlük plan yapmayacağım

0|0
    0|0
  • erken uyanmak çok kötüüü :( Allah'tan geçiçi bi süreliğine kalklıodum o vaktlerde şimdi evde ders çalışma vakti :( çalış çalış bi halt olduğuda yok off :S

0|0
    0|0
  • sen gene 07:05 te uyanıomssn ben 6 20 de kalkıom :( hayatım calısmk yemk icmkten uyumktn ibaret pc ve tv la naasl bı ahyt sürym bn hayvnlr gbı:S:S

0|0
    0|0
  • Alarm sesinden sonra annemin her sabah bıkmadan usanmadan hiç ses tonunu değiştirmeden ismimi söyleyerek beni uyandırma sesi.. Anne burdan sana sesleniyorum bir sabahta farklı bi ritimle uyandır beni noluulll :D

0|0
    0|0
  • saat 17.00 olunca stüdyodan

0|0
    0|0
  • hergün evdeyim öğlene kadar yatıp sabaha kadar oturmaktan nefrett ediiyoooruuummmmm

0|0
    0|0
    • :)) bağımlılık yapmıstır bende bir zamanlar öyleydim gercekten ktü birsey..

• böyle gizlersen kendini bulamazsın tabi ...:)

• yok ya evde monoton bi hayat yasıyoruz dedysek netten de koca aramıyoruz yanii.. ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• bu aralar çok monoton harbiden an ibi dğeişiklik gerekiyor :D

0|0
    0|0
  • elimi yıkamak :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...