Arkadaşlar spor yaparken göbeğe streç film ya da poşet sarmak?

bunu deneyen oldumu ben 1-2 gündür yapıyorumda deli gibi terletiyo böyle bişey görmedim yani ben işe yararmı acaba deneyen oldu mu merak ettim :D?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• göbeğine streç sarınca orası fazla yağ yakmaz.. vücut yağların depolandığı yerden yakmaya başlar.. orası artık senin nerendeyese.. basen kalça göbek gögüs..

0|0
    0|0
    • neden ki

• kilolu değilim ki tek istediğim 2 kilo vermek ve göbek düzleştirmek

En İyi Kız Görüşü

• hahahah :D bende denerdim bir b*ka yaramıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İlk defa duydum

0|0
    0|0
  • Deneyen oldu evet gördüm adam bildiğin göbeği eritti 5 aylık hamile gibiydi şimdi gayet fit.

0|0
    0|0
  • Yok denemedim hiç

0|0
    0|0
  • bende yapıyordum bir zamanlar ama öyle sanıldıgı gıbı bı faydası yokmus zararı oldugu soylenıyor onu kullanacagına normal sporunu yap.

0|0
    0|0
    • yani ne zararı olabilir ki sporumu zaten yapıyorum oda ekstrası oluyor

• streçin kanserojen yapısı olduğu soylenıyor ayrıca sardıgın sure zarfında o bolgenın gozeneklerının hava almaması falan dıye bır duymustum. zaten spor yapıyorsun vucudun kendı ıhtıyacına gore bolgesel olarak yağ yakıyor eger daha cok ter atmak ıstıyorsan karnitin kullan.

• Dikkat et pişik olmasın havasızlıktan

0|0
    0|0
  • evet bir keresinde streç çekip terlemek için
    fırının içine girmiştim :D :D :D

0|0
    0|0
  • Evet yapan çok var amaç terlemek

0|0
    0|0
  • fırına ver sonra da :D

0|0
    0|0
  • etrafımda çok gördüm streç kullanan baya faydasını gördüler :) çıkardıklarında şırıl şırıl ter gidiyormuş.

0|0
    0|0
    • evet kesinlikle ne kadar sürede gördüler peki :D

• yapan insanlar :) streçle sporu yaptıkdan sonra çok yorulduk hadi dürümcüye gidelim dedikleri için pek faydasını göremediler. göbek kolay eriyen bölge değil yediğine içtiğine dikkat ediceksin düzenli beslenme spor bidahaki yaza hazırsın. kolay gelsin

• ohoooo bidaki yaza bekleyemem ya yok göbeğim aslında sabahları yemek yedikten sonra çıkıyor ama ben o zamanda düz durmasını isteediğim için dahada eritiyorum

• işe yarar tabi bölgesel zayıflatma yapar

0|0
    0|0
  • Koku yapar öyle

0|0
    0|0
  • denemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok zararlı bir şey ve yağ değil su kaybettiriyor yani sana faydadan çok zararı var. Hangi bölgenden rahatsızsın söylersen ona göre bir egzersiz söyleyebilirim :)

0|0
    0|0
    • ben bacaklarımın iç kısmından rahatsızım baba da önerir misin?

• Mayıstan eylule bir 10 kilo vermistim galiba, ama diyetsiz falan. Sadece hulahupla. bir de karnım sertleşti baya

• yok göbeğim aslında sabahları yemek yedikten sonra çıkıyor ama ben o zamanda düz durmasını isteediğim için dahada eritiyorum

• Hic denemedim

0|0
    0|0
  • Bende yapmistim ama sadece su atiyormus ise yaramiyir yagdan gitme mantigida yok zaten.

0|0
    0|0
    • sarıp oturmuyoruz ki bir yandan sporumuzuda yapıyoruz zaten vucuttaki suyuda atmak gerekiyor

• Evet bende oyle dusunuyordum ama arastirdim ise yaramiyor cogu insanda ve ben sarip oturdugumda olmustu oturdugum yerde acayip islandi. bilmiyorum belki sana faydasi olur ama ben daha denemem. tovbe ettim :) kardiyo egzersizleriyle diyet yapiyorum simdi bakalim ne kadar gidecek.

• zaten bende kardiyo yaparken sarıyorum işte

• Zaten vücut yerle atıyor yağı ben yaptım basenim eridi.

0|0
    0|0
    • ne kadar sürede peki

• Canim tek onu sarmanla bitmez ekmeği kış sadece sabah ye o da çok değil akşam pilav ekmek uzak dur sporunu yap bol bol su iç. Verirsin 2 haftaya

• yiyip oturmuyorum zaten ben zaten 48 kiloyum sadece 2 kilo vericem ve göbek bölgem var biraz onu düzleştirmeye çalışıyorum günde 500 ip atlıyorum 20 dk koşuyorum günde 60 mekik ve karın egzersizi yapıyorum 25 dk onun dışında squat filan işte bu arada günde 3.5 litre su içiyorum ve yememede dikkat ediyorum

• haha bir faydası yok ki onun

1|0
    0|0
  • Ben yapıyorum özellikle sabah yürüyüşlerindençok etkili oluyo hiç aç kalmadan düzenli yemek yiyerek sabahları 1 buçuk saat spor (göbeğimde streç sarılı) ve bir bardak kayısı çayı ile bir haftada 3,5 4 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Bnve ise yarar bir ara bnde denemistim acayip terletiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...