Sürekli şüpheci olmak zorunda mısınız?

Saygi deger,çok muhterem KS Üyelerinin birbirinden guzel bayanlari sorum size??;)

Kızlar sürekli süpeci olmak zorundamısınız?mesela erkek arkadaşınız mesajlarınıza geç cevap verdi v.s:)ya kardeşim hep altında bişeyler aramassanız ne olucak:)erkek erkeğe oturup plastation oynadığını söylüyo çocuk!yok onada inandıramıyosun :))Nezaman gerçekten güvenmeye başlarsınız sevdiğinize ,o güveni kazanmak için neyapmamız gerekmektedir ?:))

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Tam cevap verecektim ama birbirinden güzel yazısını okudum ya tipsiz olduğum aklıma geldi .. Biraz zaman ver sinirleri yatışsın sonra gönlünü alırsın ..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne bana güvenmeyenle işim olur-ki ispatlamak zorunda değilim-;ne de güvenemediğim insanla işim olur-güven bende ilk tanışmayla oluşur,yavaş yavaş deformasyona uğrar-

0|0
    0|1
    • Ilk tanistiginda çözebiliyosan karsindakini tebrik ederim..güvenmedigim biriyle zaten tanışmam gibi bisey demiyeceksin sanirim:)

• onu söylediği kadarıyla tanıma imkanım var.dedektif tutacak halim yok.nasılsa kendini ele verecek.ne diye kendimi yorayım sence?

• Nasilsa kendini ele vericek!:))tesekkürederim ..

• güzel demişsin geldim bro.

0|1
    1|0
  • hiç bir insan kmseye tam güvenmez ve kendi güvenini kendisi yaratır.sadece kızlar değil erkeklerde şüphecidir fazlasıyla.

0|0
    0|0
    • Kismen benimde süpe duydugum zamanlar olmakta!fakat ben çok fazla yansitmiyorum karsi tarafaa!Benim gibi davrana bilir en azindan:)Tam güvenmeme olayinda haklisin gercekten tam güvenmedim simdiye kadar hic kimseye!

• Tesekkurederim ;)

• Güvensizlik varsa ilişkide sadece bayanlar değil beylerde şüpheci davranır. Ama playstation oynadığını kanıtlayarak devam edersen güvenini kazanmaya başlarsın. Güven için biraz zaman lazım galiba veya her bayanı bu şekilde yargılamamak gerekir.

0|0
    0|0
  • link

Zorunda mıyım zorunda mıyım şüpheci olmamak zorunda mıyım :D:D

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir bu birisi heemen güveniri öbrü seneler sonra bile içinde bir kuruntu oluşur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hakkaten hacı arkadaş ile iş çıkışında hobbit e gittim bir hafta trip attı

0|0
    0|0
Yükleniyor...