Hiç unutamadığınız bir İzmir anınızı paylaşır mısınız?

izmir i çok özledim de böylelikle bir nostalji yapmayı umuyorum açıkçası.

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• İzzmier deyince bir de hatıra deyince burnum sızladı.. Özledim bende çok..

Kordonda bir bademci vardı.. Aşkım gay Tuzlu badem satardı ... onu bıle özledım..

Çok anım var o izmirde çokkk her semtinde her köşesinde aklıma geldi şimdi sesli sesli guldum :)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mevsimlerden kış. İzmir'deyim arkadaşlarım var. Ceketlerimizi çıkarmış oturuyoruz İncir altı sahlinde... Çok güzel ve soğuk bir gündü.

0|1
    0|0
  • Kaybolmak :) Kaybolmuştum izmirde.

0|1
    0|0
  • kücükken gitmistik izmire 8-9 yaslarindaydim sanirim.

hatirladigim tek sey,

rüzgar (esiyordu hafiften)

havada ucusan gazete sayfalari (bakkaldan gazete almistim babam icin)

ucus manevrasi (kaldirimin yüksekligi nekdardi bilemicem, bana göre metrelerce)

hava boslugu (düsme ani),

cukur (düstügüm yer)

0|0
    0|0
  • Efes'te bir papaz, yabancı olduğumu sanarak istavroz çıkarmaya kalkmıştı benden. :)

0|0
    1|0
    • yurt dışında uzun süre yaşayınca demek ki tavırlarından öyle sandı

• Yurtdışında yaşamadım. sadece dış görünüş olarak öyle sandı papaz.

• bir kızla tanıştım çok güzeldi..

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayatta otostop çekmem dediğim gece otostop çekmem.Gecenin bir yarısı Karşıyaka'dan Basmane'ye gelip,bizi arabasına alan adama daha çok yük olmasın diye Basmane'de inmemiz.(hangi akla hizmet)Tırsıp elimde anahtarla boş sokaklarda yürümemiz.Kordon'a inerken bu geceye bir de Bornova Sokağın'dan geçip adrenalin yapmak yakışır dememiz.Saçma adrenalin denememiz,kestaneyi çizdrimeden Kordon'a varış.Çekirdek(çiğdem) çitlemek,bira yudumlamak.Sabah'a karşı 63'e binmek.Ertesi gün okula gitmek

0|2
    0|0
  • Ksk sahilde eskiden D& R vardı... bostanlıda dolaşmak komple kordonda gezmek...

alsancaktan vapura binmek...

ksk caddede dolaşmak

bayraklıdan vapura... alsancak ... off off izmir... Yaşanılası yer ya..

0|0
    0|0
  • ... Bir İzmir'li kıza gönlümü kaptırmıştım,Ünv. yıllarında.Bir sigara yakmama sebep olan bu soru için daha fazla birşey yazmak istemiyorum.

0|1
    0|0
  • Kordonda bir grup insanlar birbirlerini şakasına dövüyorlardı.İzmirde bir sürü ilginçlik var hangisi anlatayım daha

0|1
    0|0
  • karşıyaka mıgrosun orada elemanın biri gaspetmek istemişti ama yazık oldu kendısıne :))

0|1
    0|0
  • Anılarımın çoğu izmirde kaldı. Samsun'da okuyorum ve çok özlüyorum izmir'imi.Kordonda bira içmeyi,vapurla karşıya geçmeyi sıkış tepiş eshotlarında yamula yamula gitmeyi,ksk-göztepe maçına gidip kavga çıkarmayı,deli kızlarını,anlayışlı aydın insanlarını ,kemeraltında kalabalıkda kaybolmayı daha fazla devam edemiyecegim bir sigara içmem gerek özlemim depreşti :)

0|0
    0|0
  • ksk basket maçlarına gitmeyi özledim , ksk-arena evime 5 dk uzaklıkta , o atmosferi öyle bir özlüyoru ki :)

0|0
    0|0
  • 1 saat oldu kordondan ayrılalı bir ufak tekirdağ yanında ızgara çüpra deniz börülcesi beyaz peynir azda kavun, sokakların ışıltısını yalnızken izlemek bambaşka aşığım ben şehre be abi. kafama estikçe yaparım gelirsende beklerim =)

0|0
    0|0
  • ıncır altı kordon boyu yanı her gunu özeldi hangisini anlatabılırızkı ızmırı yasamak var sadece anlatmaktan ote :)

0|0
    0|0
  • efes harabelerinden selçuk'a faytonla gitmiştik, çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • bir benimmi izmir anim yok neden hep boyle yahu bzim hic izmir animiz olmadiki gulcan

1|0
    0|0
  • küçük emrah modu takılayım bu soruda: ben hiç izmir'e gitmedim ki :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...