Türkiye neden sporda gelişmiyor sizce?

Türkiye neden sporda gelişmiyor sizce? vs neden spor denince akla sadece futbol geliyor.

Güncellemeler:
Hepiniz tembelsiniz ve hiç bir bilginiz yok ta ondan.

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Sporun cok farkli bir dali aklimizdan cikmiyor, ama bir o kadar da yapamiyoruz.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Önem verilmiyor, çünkü gereksiz görülüyor. Belediyeler, okullar falan çocukları daha çok teşvik etmeli spor yapmaya, sporub herhangi bir dalına.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cincon yüzünden

0|0
    0|0
  • ülke obez dolu olduğu için olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yok gayet iyi şu ana güreş halter atletizim bir çok alanda derecelik sporcularımız var sadece gündem olayı olmuyo

0|0
    0|1
  • Halkı en iyi uyutma biçimi popüler sporlar olduğu içindir. Biraz da genelkültür ile, insanın kendisiyle alakalı. Türkiye'deki insanların 10'da 9'unun şu an devam etmekte olan Fina 16. Dünya Şampiyonası'nın değil düzenlendiğini varlığından haberdar olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Biz üşenen bir milletiz gaz gelir sonra gazımızı alırlar bırakırız: )

0|0
    0|0
    • Bence bu üşengeçlik değil eziklik oluyo biraz.

• Neden spor gelişmiyor neden sadece Futbol geliyor diye sormuşsun bende sana bunların sebeplerini söyledim sonra sana katılmıyorum çevremde çok var demişsin o zaman sorunda iptal oluyor bu durumda :)

• Sorun da bu işte herkes böyle değil sadece çevremde var biraz kişi işte. Bir de ülke de var sorun hiç destek çıkmıyo spora sporcuya.

• DERSlerden kaçıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Sadece futbol akla geldiği için futbolda başarı yok ama diğer branşlarda başarı var. Basketbol voleybol yüzme onlarda başarılıyız onlarada yatırım yok :) bence futbola yapılan harcamalar diğerlerine yapılmalı.

0|0
    0|0
  • Kanka senin kactane buz hokeyi oynayan arkadaşın var?

0|0
    0|0
  • Alt yapı yetersiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...