Vucut gelistirmeden anlayanlae bakabilirmi?

170 boyunda birine bu sekil vucut yakisirmi ve boyle bir seyi yapmak ortalama ne kadar zaman surer
Vucut gelistirmeden anlayanlae bakabilirmi ?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• hastalıklı insanlarız 100 kıza billur show yapmışken bakire ararız. eşimiz aşıktır bize ya da tutulmuştur bir kere kaç kere öpüp kokladığımız hisler yaşattığımız kıza bakire misin diye sorarız. evet diyince hakkımız hayır diyince utanç sayacağımızı bilen kız evet der çoktan biriyle bedenini paylaşmışken. tabi ki iki damlayı göremedik diye olay çıkarır , kızı yine saçma bir şekilde BABASININ evine bırakırız. neden babasının evidir orası anası da yaşamıyor mudur orada ya da kız oraya dönmek zorunda mıdır sahipleri midir onlar , özgürlük çok mudur kız olmayan kızlarımıza. şimdi suçlu korkudan ve baskıdan yalan söyleyen kız mıdır sistem mi yoksa başta güven veremeyip doğru cevabı alamayan genç damat adaylarıı mı?
    size de bağlanacak kırmızı bir kuşak var unutmayın !.. e

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu yapmak senelerini alır. 6 ay gittim, protein tozu falan kullandım, görünüş olarak bi' s*k olmadı. Ha güçlendim, önceden kaldıramadığım ağırlıkları artık çok rahat kaldırabiliyorum. Ama görüntü değişmedi. İlaç bile kullansan bu ayara ulaşman senelerini alır dostum. Sonra kayıt olup benim gibi hayal kırıklığına uğrama. :D

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlamam pek ama estetik açıdan yaklaşayım. Çok fazla kas sevmem ben uzun boy da olsa. Hele bir de 1.70 diyosun üçgen peynir gibi olur. Hafif çalışılıp fit olunması yeterli bence.

1|1
    0|0
  • Cep herkül derdi ananem ölelerine :ı

0|0
    0|0
  • 2 yil kanka...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 6 ay sürer sanırım boyun kısaysa fazla kas yapma bence bu kadara gerek yok normal olsa yeter

0|0
    0|1
  • en azından bir 2- 2.5 yılını gözden çıkıcaksın böyle bir vicut için ha bide sporu yapıp yapıp bırakırsn daha kötü hale geliyosun çok moral bozucu oluyor :)

0|0
    0|0
  • Vucut tipine bagli bazi insanlar 6 ay gider gelisim gosterir bazi insan 1 sene gitse bir fok olmaz he bide duzenli calisip beslenmeyede bagli boyler bir vucut yilarini alir ilac v. b seyler takviye etmen gerekir

0|0
    0|0
  • En az 1.5 sene siki bir calismayla bu hale gelinir

0|0
    0|0
  • Bu işler steroid işleridir yani kullanmayacaksan bu kürleri tavsiye almanın yararı yok

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun ve doğal yoldan yapacaksan ona göre CEVAB vereyim

0|0
    0|0
    • Dogal yapmayi dusunuyorum 70 kilo falanim

• 170 boy 70 kilo doğal yoldan 5 sene ama sen Fit kal zaten boyun kısa yapma Yarışmalara gitcem derece alcam diyorsan o ayrı ama biraz kas yap Fit kal

• Benimde 1.80 boy var dostum 76 da kilo benim buna yakın birşey yapmam için ne kadar bir süre gerekiyor sizce, yardımcı olur musun @AzgınDede

• 170 isen 1 senede olabilirsin diyorum, benim boyum uzun daha yavaş bir şekilde ölçülerim artıyor

0|0
    0|1
    • Anladim cok kotu mu durur?

• ben o spor sayesinde 185 oldum

• Tekrar baslayamam ya abimin spor salonu var ali ihsan ucuk belki camiadaysan bilirsin. Kan ter icinde kaliyorum bide sigara kullandigimdan tikaniyorum antremanda 10 kere dinleniyorum

• bana kalırsa en az 2 yıl eğer doğal yollardan yapıcam dersen.

0|0
    0|0
    • 2 yıl çok az olmuş olabilir ya

• Bu işler sabır işi. Hatta sevgi işi zaten seversen sabredersin ancak karı kız için yapcam diyosan sabretmen zor gibi.

• Yoo kari kiz icin oldugunu nerden cikardin

Yükleniyor...