Hoşlandığınız kızla konuşurken haliniz nasıldır?

hoşlandığınız kızla konuşurken haliniz nasıldır? Ve hoşlandığınız kızın gözlerine uzunca bakabilir misiniz yoksa hemen bakamaz mısınız bakışlarınız nasıldır?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• İlişki uzmanları der ki, tahammül, ilişkilerde kilit rol oynar... Sevgilinizin gözüne ne kadar uzun süre bakabilirseniz, o kadar iyi bir ilişkiniz olur...

Bu yüzden uzun uzun gözlerime bakamayan insanlarla ilişkiye başlamıyorum...

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• gözlerimi kaçırırım kızarır bozarırım konuşmaya çalışır konuşurum ama kesin saçmalarım senden hoşlanıyorum derken bi bakmışım konu güney afrika ekonomisene gelmiş :)

0|1
    0|2
  • o ankı duruma baglı sevdigimse sadece gozlerıne bakarım eger hıc konusmadan sadece etkılenıp hoşlandıgım bırıyse gozlerıne rahatsız etmeden bakarım eger rahatsız olursa donerım bır daha bakmam...

0|0
    0|2
  • kişiye göre degişiyor mesela ben kızlarla konusamam ama sevdıgım kızla gozunun ıcıne bakarak konusurum kımısıde tam tersıdir.

0|0
    0|1
  • konuşamam dilim tutulur .. uzun bakarsam gözlerine araba çarpar yani başka alemlere dalarım baktığım zman :):)

0|0
    0|2
  • ben tanışığ konuşmaya başladıysam

özellikle gözlerine bakarım

0|0
    0|1
  • kulaklarım kızarır

0|0
    0|1
  • Kişiden kişiye değişir. Ben bakmam gözüne

0|0
    0|1
  • çok rahat konuşurum bir elim s*kimi kaşır o halde yani freeyim. gözlerimi kaçırmam

0|0
    0|2
  • ben genelde bakabiliyorum =) ama konuşamıyorum =) etkileri bende başka =)

0|0
    0|2
  • anına bakari hemen olmaz öyle tam bakamak :D

0|0
    0|2
  • yahu sevgi diye bir seymi kaldı para para para

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...