Bayanların kilo problemleri veya takıntıları?

İstisnasız her kadın vermesi gereken bir-iki kilo olduğunu düşünür.

Diye düşünüyorum, yoksa yanılıyor muyum...?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet düşünür. fakat fazla bir iki kilo sağlığı korumaya yardımcı olur her zaman.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben 2-3 kilo almak istiyorum

0|0
    0|0
  • Kafamlarında ideal kadın portresi vardır.Birine ulaşınca bir başka portre daha,sonra bir daha.

0|0
    0|0
    • Peki bu işin sonu nereye uzanır..?

• Bu işin sonu yok yav,elma hep bir adım ileriye kaçıyor.Mesela Ebru Şallı,kadın 20 lı yaşlarda iken de gayet iyiymiş hatta zayif sınıfına bile rahatlıkla sokabilirmisiz zamanında onu,ama o eski hallerinden bahsedince neredeyse kendine obez diyecek.Boyle bir saçmalık işte anladın mı :)

• Evet kimisi abartıyor resmen, verdiginiz örnekte tam yerine isabet

• evet aynen öyle. iki dirhem bir çekirdek kalmış olanlardan istisnalar hariç, kadın ne kadar zayıf olursa olsun, aynaya baktığı zaman kendinde ufacık da olsa fazlalık görür. kilo vermek ister yahut istemez, o fazlalığı hep görür.. :)

0|0
    0|0
    • iki dirhem bir çekirdek örnegi güzeldi :) ama bu duyguylada yasamayı bilirler diyelim :)

• katılıyorum sağlığı korumak adına alınan bir kiloda olsa takıntı haline gelebiliyor bayanalrda.

0|0
    0|0
    • Neden takıntı haline gelsinki, vucut degişikliklere maruz kalmıyorsa

• Benimde bazen 2-3 kilo vermem gerkebiliyo

0|0
    0|0
  • verilmesi gereken kilolar bitmez bizde :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle haklısın evet vermemiz gereken bi kaç kilo var hep :D

0|0
    0|0
  • Titero bayanlara taktığını düşünüyorum nedense :) her kadının vermesi gereken bir-iki kilo yoktur bazılarının alması gerekir...

0|0
    0|0
    • Yok bayanlara takmadım, :) bilgi hazinemi genişletiyorum diyim, evet olabilir bunuda ögrenmiş oldum

• aaahh ahh :D keske sadece bir iki kilo olsa o vermem gereken :D

0|0
    0|0
  • bende 5kilo wersem kendmi çok rahatlamış hissedicem

0|0
    0|0
  • Doğru düşünüyorsun. Her zaman fazla verilmesi gereken 1 2 kilomuz vardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadınların en büyük dertlerinden biridir hep kilo.Ama çoğuda gereksiz kuruntu yapar yani.Gerek yok çok şişman yada zayıf değilsen.

0|0
    0|0
  • uğraş babında tüm hatunlar kilolarına takık oluyor biraz.

0|0
    0|0
  • doğru,dusunur

0|0
    0|0
  • Fazla kiloları olduğundan değil de, kendilerine stres oluşturmak için olabilir :) İç kontrol mekanizmalarının olması iyi birşey.. kendilerine değer verdiklerini gösteriyor aslında..

0|0
    0|0
    • Neden stres oluştursunlarki kendi kendilerine :)

• İşin geyik tarafı bu. Önemli olan kendilerine değer vermeleri..onun için saygı duyuyorum.

• Anladım :) tsk ederim cevapların için

• hayır yanılmıyorsun yerinde tespit...haer zaman mutlaka fazlalıkları vardır...

0|0
    0|0
  • hepsi fit bir vücut ister.

0|0
    0|0
Yükleniyor...