Sağlık için zayıflamak istiyorum yardım eder misiniz?

merhabalar. yakın zamnda spora başladım ve yeme alışkanlıklarımı düzene sokmaya başladım hayatımdan şekeri yağı tuzu ve hamur işini çıkardım. tavuk salata ve bazen çorba... 1 ay oldu ama kilo veremedim ve sıkılaşamadım önerileriniz var mı?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• metobolizma hızını bilmelisin... buna uygun olmak kaydıyla minimal 600 kcal azaltmalı... dikkatli diyet yaptıgın halde zayıflıyamıyorsan troid ölçümü insülin direnci ölçümü, trigliserit ölçümü yaptırmalısın profesyonel yaşamalı sporcu iradesine sahip olmalısın sonuc gelicek raahat ol

0|0
    0|0
    • şu sıralar maddi açıdan sıkıntıdayım sigortamda yok doktora gidemiyorum arkadaşımın spor salonu var spora da oraya gidiyorum ve bir hoca diyet ayarladı çok uzun süredir yapıyolar bu işi iyiler de ama bende sıkıntı var sanırım. artık sonuç gelse 1-2 kilo bile olsa rahatlıycam biraz

• haklısın. şu an elimde olana tutunuyorum sanırım çünkü kilo vermem gerçekten gerekli hayatımı artık kötü etkiliyo

• peki aile sağlık merkezlerinden ölçtürme imkanım var mı?

En İyi Kız Görüşü

• acaba spor salonuna mı gitsen.

0|0
    0|0
    • sporu spor salonunda yapıyorum diye belirtmeme gerek olduğunu düşünmemiştim

Erkekler Ne Diyor 5

• zayıflamak isteyen az yesin

0|0
    0|0
    • ay canım çok akıllısın sen

• bana herkes diyodu diyeti bıraktğıında kilo alıcan filan hiç almadım halada veriyorum :)

• değişik bir bünyen var

• Suyu çok kullanıyor musun

0|0
    0|0
  • ilk bir ay alışma dönemi zaten diyete spora devam et sen

0|0
    0|0
  • önerim zumba yapman eğlenceli ve kilo verdirici

0|0
    0|0
    • fitness kardiyo yapıyorum şu an

• bir arkadaşımın spor salonu var orada para ödememe gerek kalmıyo. sigortam yok. gss nedir acaba?

• genel sağlık sigortası bulunduğun ilçenin kaymakamlık git genel salık sigortası başvurusu yapacağım de sana bir kağıt verilecek ve oturduğun ikamet kiminle yaşıyorsan tüm kişilerin bilgileri ve imzalarını attır. eyer bulunduğun ikamete aile gelirinin bulunan kişi sayına bölünmesi ile asgari ücretin 3/1 aşağısında ise devlet senin adına pirimleri yatırıyor bu üst çıkması durumunda ücret ödemen gerekir.

• bir anormallik var bu şekilde ben ayda 5-6 kg verebiliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Suyunu az içiyosun biberiye çayı iç,

0|0
    0|0
  • diyetisyene git ya troit vardir o yuzden veremiyorsundur ya da yanlis diyet uyguluyosundur , en kesin cözüm diyetisyen

0|0
    0|0
    • bir spor hocasıyla ayarladık diyetimi güvenilirdir. ama sanırım vücudumda bir problem var

• spor hocasi esittir diyetisyen demek degildir o sana sedece dogru hareketleri gösterir kendini yormadan biyerini sakatlamadan nasil yag yakacagini ama diyetiseyn senden kan idar tahlili falan yapar ve hastaligi varsada yoksada ona göre liste ayarlar

Yükleniyor...