15 seneyi değerlendirirsek Aziz Yıldırım başarılı mıdır?

15 seneyi değerlendirirsek Aziz Yıldırım başarılı mıdır ?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Azız Yıldırım Fenerbahce tarıhının En Buyuk baskanlarından dır Harbı Fenerbahce ıcın calısmıs Bır Kısıdır. Ama Su Aykut ısrarından Vazgecmedıgı Icın Artık yaslandıgını ve cekılmesı Gerektıgını Dusunuyorum.. Aykutta Azızde Bıraksın. Azız Bırakmam Derse Su Aykut denenı bı yollasın Alex i getırsın takımın basına yada o futbolu bırakana kadar zico :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bılemem yorum yapamıcam ama pek basarılı degıl sanırım

0|1
    0|0
  • yanii :D sence ?

0|0
    0|0
  • Yönetici olarak başarılı aldığı kararlarla başarısız olduğunu düşünüyorum ama hakkını yememek gerek bu adam olmasa fenerbahçe bu kadar iyi yerlerde olmazdı.

0|0
    0|0
  • Değildir .

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• inşaat alanında evet spor alanında hayır

0|0
    0|0
    • yanlız hakkını yemeyelim 5 dalda şampiyon olan ilk ve uzun zaman tek başkan olarak kalacak sadece futbol başkanı değildir kendisi o yönden hakkını yemeyelim diğer kuküp başkanları gibi sadece futbola yönlendirseydi bütçeyi avrupada çok ses getirirdi takım

• "Koyunun olmadığı yerde keçi abdurrahman çelebi derler" atasözünü hatırladım soruyu görünce

Ortalıkta o kadar çok başarısızlık var ki

1|1
    0|0
  • neye göre başarılı? kime göre başarılı? aziz yıldırımı beğenmeyebilirsiniz. şikeci - mafya çakması diyebilirsiniz. ancak başkanlığını değerlendirirken başardıkları ile kıyaslanabilecek bir başkan dahi yok. aziz yıldırım köküne kadar başarılı. zira spor kulübü başkanı. ve amatör branşlarda takımlarının elde etmediği başarı yok gibi.

0|0
    0|0
    • köküne kadar başarılı derken mevcut başarısızlıkları kasıt ediyorum. şu isimden başarısız denebilecek bir başkan gelmedi.

• 2012 yılına baktığınızda FENERBAHÇE 85 kupa kazanmış önceki yıllarda keza öyle hem sportif hem kurumsal anlamda başarılı bence unutmayalımki kulüp olarak bukadar bıranşta mücadele edip hepsinde zirveye oynayan tek kulübun Başkanıdır kendisi

0|1
    0|0
  • futbola kattigi sike davasini bi kenara birakirsak fenerbahceye sinif atlatan bir baskandir ..eger o baskan olmasaydi galatasaray fenerbahceye farki coktan basmisti ..

0|0
    0|0
  • aziz'den bi yol olmaz, tribünlerde yönetim ve kocaman'ı istifaya çağıran protestocu gerçek taraftarı sindiren aziz yalakası grup kaç para alıyorsa klüpten aziz'i de alıp s..n gitsin .

0|0
    0|0
  • Hayir sanmam

0|0
    0|0
  • başknların başarısı dğeerlendirilmez ki takıma bakmalı

0|0
    0|0
  • Bütçe ve tesisleşme konularında evet sportif başarı konusunda hayır.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım F.Bahçe tarihinin en iyi başkanı.F.Bahçe'yi çok ileri taşıdı.

0|0
    0|0
  • Başarılı tabi ki başkanlığı dönemince en çok Galatasaray şampiyonluğu görün fenevbahçe başkanı:)

0|0
    0|1
  • tesis anlamında evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...