Fitness için iyi bir program arıyorum yardımcı olabilicek var mı?

Diyet programını kendim hazırladım iyi bir program haftalık. yani hergün aynı bir şey olurmu yazarsınız. arkadaşlar iyi bir fitness programına ihtiyacım var. daha yeni başlıyorum ama vücudum iyi. normalin bir tık üstü. öncelikle karın ve kol kası geliştirmek istiyorum tabii bunun yanında diğer bölgelerde olur ama öncelik karın ve kol. haftalık veya günlük iyi bir program arıyorum yardımcı olabilicek var mı?

Güncellemeler:
Günlük 2183 kalori alıyorum hesapladım 2175 almam gerek 8 kalori fazlam var program iyi. sadece haraketler lazım geriye onlar kaldı. dediğim gibi önce karın ve kol için program hazırlarsanız iyi olur. evde 2 adet 6 KG dambıll var onlarla çalışıyorum

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• öyle şey olmaz önce kol sonra karın hepsi birden gelişir kaslar uyarıldıgında testesteron miktarını artırır ve buda kas gelişimini etkiler yani bacak kası çalışman bile kol kasını geliştirmende etkili olur ki kocam bacak kaslarını çalıştırmazsan koların yavaş gelişir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yas kilo boy bunlari ogrenmeden asla bir sey soylenemez

0|0
    0|0
    • 18, 182 ve 75 kg

• Spor salonuna gitmelisin en az 3 ay git hareketlerin dogru yapilis seklino ogren istersen spor salonunds devam edersin ya da gerekli ekipmanlari alip evdede devam edebilirsin burada sana hareketlerin dogru yapilisini ogretmek olmaz

• Dostum vücudu canlı görmeden bu işin uzmanları bile çok yardımcı olamaz bence bir hoca bulmalısın

0|0
    0|0
    • Salona gitmem gerekiyor yani ama orda çok yardımcı olmazlar özel hoca için

• Şahsen benim gittiğim salon çok ilgili hatta geçen ay bırakmak zorunda kaldım geçenlerde uğradım arada uğra sadece spor için gelme falan dedi yani bazı hocalar çok ilgili oluyor işi para için yapanlar ilgilenmiyor

Yükleniyor...