Vücut geliştirme için program hazırlıyorum sorularım var bakarmısınız?

Arkadaşlar araştırdım baya ve iyi bir program hazıladım kendime. 2175 kalori almam gerekliydi 2183 alıyorum programa göre. program iyi ama hergün için aynı liste var. haftanın farklı günleri için de mi yapmam lazım yoksa bir haftalık program değişmeden sürse sorun olur mu?

Güncellemeler:
Programım haftalık yani günlük değil sorun olur mu?
güncel

0|0
01

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi önemli olan senin aldığın protein miktarı karbon hidrat miktari yağ miktarıdır. bunları sabit tut ne yediğin önemli değil . yani mesela bir gün proteinini tavuktan alırsın, dier gün balıktan dier gün etten. bir gün karbonhidratı pirinç pilavdan alırsın bir gün makarnadan bir gün bulgur pilavından. yani bu tip deişiklikler yapabilirsin ama besin miktarını bir aşağı bir yukarı deiştirme programlı bir şekilde düzgün git.

0|0
    0|0
    • program yaptım kalori karbonhidrat diğerleri falan herşey tam ve üstünde hatta. ama programım haftalık benim yani değişmeden gidiyor sıkıntı olur mu? her gün farklı şeyler mi yemem lazım haftada hergün belirli bir sistemim var onu uygularsam olur mu

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...