Kaç kilo verilir?

Ben fitnessa gidicem de 1 ayda kaç kilo verebilirim sizce? çok çabul zayıflamam lazım ve sadece meyve türü birşeyler yersem sağlıksızmı olur

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kaç kilosu boyun yaşın kan tahlilleri geçirdiğim hastalıklar... bilgi vermekisin

0|0
    0|1
    • 59 kilo ve yasım -18 geçirdiğim hastalık yok kan tahlilleri iyi

• hmm biraz yaptığın çalışmanın verimliliğini bağlı bir olay. Eğer beslenmene dikkat edersen ayda 5 kilo ve belki daha hızlı kilo verirsin metabolizma bağlı ama kararlı ve istikrarlı ol. amacın sadece Zayıflamak değil sağlıklı bir vücuda kavuşmak olsun yoksa geri alırsın.

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsanın genetiği ve metabolizmasına bağlı olarak değişir. Ben bir ay içinde 13 kilo verdiğimi biliyorum ama kardeşim 5 ayda 10 kilo civarında verebildi. Ortalama bir rakam verecek olursak 2-3 kilo derim ben.

0|0
    0|0
  • Kaç kilo olduğuna ve beslenmene bağlı

0|0
    0|0
  • Sadece meyve ya da sadece bilmemne şeklinde diyetlerle kilo vermen sağlıklı değil. 3 makroyu da tüketmek zorundasın.
    Mesaj atarsan yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • bir diyetisyene danis bence 1 ayda an cok 7 verirsin

0|0
    0|0
  • Soruna net bir cevap vermek zor. Senin vucut tipin simdiki agirligin ve programin nasil bilmiyoruz. Sadece mevye yemek gayet sagliksizdir. Vucudun gunluk almasi gereker protein karbonhidrat ve yag miktarini vucuda vermelisin

0|0
    0|0
  • Sadece meyve daha çok kilo yapıyo şeker :)

0|0
    0|0
  • sen zaten zayıfsın fotorafta zayıf görünüyosn :D

0|0
    0|0
  • Hırsına bağlı eğer çok hırslıysan idealine 1 ayda ulaşabilirsin ve evet sağlıksız olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...