Bayanlarda sporla vücudu daha iyi hale getirmek ne kadar mümkün?

19 yaşındayım ama küçük gösteriyorum liseye yeni başladığımı sananlar bile var. Aynı kiloda boyda olduğum arkadaşlarımdan bile daha küçük duruyorum çünkü kemiklerim ince ve daha zayıf kalıyorum.46 kiloyum şu an. Boyumda 1.60 anlıcanız aynı zamanda kısayım. Benim boyumda pek çok kişi var biliyorum ama kemikleirm çok ince bu yüzden küçük gösteriyorum. Vücut gelişimimde halen devam ediyo yani doktorların söylediği...
spor salonuna şu an gidemem ama evde bazı ürünleri satın alıp kendim bişeyler yapabilirim amacım bu yaştan sonra bir anda büyümek değil ama şu ankindne daha iyi hale gelebilirim diye düşünüyorum

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• selam spor eğitmeniyim sormak istediğin bir şey olursa mesaj atabilirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle cok zayifsin. senin 50 51 olman lazim. zayif bir kadinin vucudunu toparlamadi daha zordur bkz. victoria's secret modelleri.5 kg altinda dumbell kaldirmazlar. anlicagin uzun ve engebeli bir yol seni bekliyo guzel arkadasim. ama oncelikle kontrollu ve saglikli sekilde 5 kilo almalisin

0|0
    0|0
    • doğru zaten 50 kilo olunca normal vücut ağırlığında oluyorum yani tıbbi açıdan ama kiloda zor alıyorum şimdi uğraşıyorum olucam inş.

• Olmazsa bir diyetisyenle gorus. o bir yolunu bulur

• kilo alsam bile yinede küçük gösteriyorum ama yani ben 50 kilo olunca bile daha az kilodayım gibi görünüyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• tebrik ederim seni pes etmiyorsun

0|0
    0|0
    • aslında pes ettim bu berbat bir şey. Kilom var ama sırf kemiklerim ince diye zayıf ve küçük gösteriyorum. Sağlıksal anlamda bu normalmiş diğerleri gibi sadece normal boyuttta kemiklerim olmasını çok isterdim ama olmuyor diğerleirni gördükçede üzülmeye başlıyorum bende deniyim dedim

• kullanici adim @srklove ozelden konusalim😊

Yükleniyor...