Yengeç Burcu kadını hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yengeç burcu kadını size göre nasıl biri ? ( tabi burçlar hepsi tutmuyor ama yinede merak etim :)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadın gibi kadın oluyorlar..

Ev çekip çevirmeyi, yemek yapmayı, çoluk-çocuk bakmayı en iyi bu burcun kadınları bilir.

Memeleri ve popoları büyük, güzel ve şekillidir.

Aşırı anaç olmaları yüzünden, zaman zaman tutku dahilinde irdelenmezler.

Yaşlanınca da, elinde örgü şişleriyle gezen, sevimli belediye otobüsü teyzesi olurlar.

5|1
    0|0
    • hahahah :) sonunu bilemicem daha yaslanmadigim icin ama tam beni tarif etin :D

• Su burcu insanlarının hayatları da genelde dalgalı ve gelgitli olur... Çelişkileri ve kararsızlıklarından kurtulmaları için istikrar özelliğine sahip burçlarla arkadaş olup, flört etmeleridir.

1|0
    0|0
  • Birgün evlenecek olsam, bu yengeç burcu kadını olurdu sanırım. Evine bağlı, duygusal, romantik, anaç, evcimen olurlar. Ama huysuz zamanında kötü olabiliyorlar, o süreçte kendi haline bırakmak lazım.

1|1
    0|0
  • su gurubudur gurubumdur iyi düşünürüm :) kıskaclarını can acıtmak ıcın kullanmadıgı surece :))

1|0
    0|0
  • Yengec burcları bazen kendini begenmiş olur

1|0
    0|0
    • bunu cok diyenler ver ben sahsen kendimi öyle görmüyorum ama yengec olupta senin dedigin gibi olanlari taniyorum :)

• Tanıma bence. Bulasıcı olmasın

• En iyi anlaştığım burç olarak görüyorum.Çünkü bende yengecim...

1|2
    0|0
  • valla kadınını bilmiyom da ben erkeğiyim bazen b.k gibi bi duygusallık oluyo üzerimde

2|1
    0|0
  • guzelse hatun degisik seyler dusunulebilir

1|0
    0|0
  • Duygusal bir kişiliktir

1|0
    0|0
  • Geleceğe Dair Planları Olan İleriyi Düşünen Kişiler.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...