Kilo verme ve ardindan kas yapmak?

Merhabalar benim onumde yaklasik 3 aylik bir zaman var ve bu zamanin 2 ayinda fazla olan 20 kilomu verip 1 ayda vucudumu forma sokmak istiyorum. Sizce bunu nasil yapmaliyim kilo vermekde sıkıntım yok onemli olan kas calismasina ne zaman baslayip nasil devam etmem. Onerileriniz için simdide tesekurler :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut geliştirmek için spor salonuna yazılmayı düşünüyorsan bireysel antrenman için bir hoca ile anlaş derim. Burada bilgili bilgisiz herkes bir tavsiye verir, hangisi doğru hangisi yanlış anlayamazsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 aymi guldurdun xbsbahsbsgwjk o zaman herkees fit vucudu olurdu

0|0
    0|0
    • kaslanmak istiyorum yazmadım. kilo verdikten sonra vücudumu şekilsiz bırakmak istemiyorum anlatmak istediğim o

• Forma soksan bile koruman gerekicek eger kilo vermek istoyorsan spor salonuna yazil sana beslenme programi verirler vede kardio yaparsim 3 ayda rahat gider 20 kilo özen gostermen yeterli

• 20 kiloyu 1,5 aydada rahat verebilirim öncede verip aldığım kilo :) tek sorunum vücudumu formda tutup şekilsiz görünmemesini sağlamak :)

• Bu hayalden başka bir şey değil. Hayal bile değil.

0|0
    0|0
  • 1 ayda hiçbişey olmaz 3 aydada olmaz gerçi en az 2 sene

0|0
    0|0
    • Sadece hafifi sekillenmesini istiyorum asirisini degil. Alt yapida var biraz

Yükleniyor...