Yürüyüşle zayıflanır mı?

Günde 18 km yürüyorum yemeği de azalttım 1300kaloriden fazla almıyorum 167 boya 60 kiloyum sizce bir ay da kaç kilo verebilirim lütfen yanıtlarmısınız

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• günde 18 kilometre yürümeye bacaklar dayanmaz.

0|0
    0|0
    • Saatte 6 km den 3 saat yürüyorum 2-3 gündür dayanıyo valla

• senin yanlışın var saatte nasıl 6 km yürüyebilirsin ben saat 1 de çıkıp koşar yürürdüm 6 da gelirdim max 4-5 km yol katederim.

• 1 km yolu 10 dakikada gidiyorum işte 1 km kısa yani eski okulum 1.5 km uzaktaydı yürüme mesafesiyle 15 dakikada giderdim zaten

En İyi Kız Görüşü

• 4-5 kilo verirsin ve hızlı tempoda kısa adımlar at bu arada 8 kg fazlan var 😉

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• zayıflanmaz

0|0
    0|0
  • yürüyüş iyidir ama kalori yakmıyor ki bisiklet sür bak o baya yakıyor. yemekte yemiyormuşsun hemen zayiflarsın

0|0
    0|0
    • Bisikletimi veletler çaldı😂

• Sende çal bir tane, her yer bisiklet dolu :D
      Olmadı sırt üstü uzan bacakları havaya kaldır, ellerinle belini destekle, havada pedal çevirme hareketi yap.
      Biraz zor tabi ama zayıflamanın kolay olduğunu kim söyledi ki.

• zayıflarmısın bilmem ama bayağı bir tasarruf edersin ulaşımdan... yolcu alıyon mu? şaka şaka zayıflarsın tabi hemde doğal yoldan

0|0
    0|0
    • Ya haha normalde 1-2 km lik yol için minibüse biniyodum önceden ama şu sıra baya yürüyorum tavsiye ederim tasarruflu oluyo akfkksjsja

• Aynen böyle devam et

0|0
    0|0
  • Yediğine içtiğine dikkat edersen 2 ayda 2-3 Kilo verirsin

0|0
    0|0
  • 100 gr

0|0
    0|0
  • en az 5 verirsiniz

0|0
    0|0
  • 18 km mi? yürüyebiliyosan helal olsun ne diyeyim ama tempo ve beslenme çok önemli

0|0
    0|0
    • Ya aynen haklısın onlarada dikkat etmeye çalışıyorum istanbulun bu sıcağında çıkıyorum bide☺️

Kızlar Ne Diyor 2

• Bol su iç. Yürüme hızında tempolu bir koşu 2 kat daha yararlı olur. Ve bacaklarına kac gevşetici krem sür. Rahatlasınlar. Hem sonraki güne daha formda kalkarsın. Eve gelincede duvara kaldır kan yukarı kolayca aksın varislerin çıkmasın :)

0|0
    0|0
    • Sağol valla bacaklarım ağrıyodu tam şimdi yapıcam bunları

• Kac gevsetici ne ya kas olcaktı o anladin sen :D muscoril öneririm :) rica ederim :)

• ayda 3 ya da 4 kilo en fazlası bundan daha fazlasını vermek tehlikeli ve sağlıksız

0|0
    0|0
Yükleniyor...