Kendi geleceğin mi şirketin geleceği mi?

Bir firmada mimar olarak çalışmaktayım.firma maddi olarak sıkıntıda,buraya kadar herşey normal çünkü inşaat firmaları genelde kış döneminde sıkıntı yaşar.Benle ilgili kısım,bundan 1-2 ay önce rusyadan iş teklifi almam.O dönemde şirkettin bi şantiyesinde şantiye şefliği yapıyordum işi bırakmam etik olmaz diye geri çevirdim.şimdi tekrar teklif geldi ama şirket zor durumda diye kararsız kaldım.ne yapmalıyım sizce?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tazminatını, battıkları durumda gercek maasın uzerinden ve tam tamına haklarını cıkısının verildigi anda eline sayacaklarına inanıyorsan, kal... Kurus suphen varsa zaten senin paranla o sirket yuruyor demektir, sonucta her iki taraf da sıfırı tuketince onlar bir sekilde yurur ama sen 3 ay dayanmak zorunda kalabilirsin.

Seninle aynı sıkıntıyı yaşayacaklarına inanmıyorsan , suyun altında olan bir sirketle devamın , sana sonraki 20 yılda getirisi olmayacaktır, 1 yıl is adaptasyonu 2 yıl patinaj yuzunden biriken kart borclarının döngüsü, buna ragmen yukselisi garanti yine degilse, suyabatma sen de ve etigi gururu bırak , git derim .

Biz sizinle varolduk lafı gurur oksar da varolan kısımdan dusen hisse sadece maas ise , bu bir sırt sıvazlamadan baska birsey degildir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şirketin geleceği ve etik kurallar derdim aslında ama senin geleceğin de önemli senin kararın senin hayatın

0|0
    0|0
  • Bence kariyerinin peşine git. Senin şirketin bir gün kriz döneminde seni kapıya koyarsa sonra vah vah tüh tüh ben elimden geleni yaptım gene bana bunu yaptılar diye yana yakıla arkitera da yorumlarını görürüz.

0|0
    0|0
  • Şimdi kendimi senin yerine koyup düşünüyorum da ben eğer şirkete yardım ede bileceksem kalırım Rusya kaçmıyor onu bir süre oyala biliriz mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Rusya'daki şirket mi daha kaliteli yoksa Türk şirketi mi?Yani bulunduğun kuruma katacağın değer orada mı daha fazla olacak burada mı?E birde tabii ki sonuçta bulunduğun şiret bir Türk şirketi.Zarara uğramasına yol açman doğru olmaz.Ancak sen burada bulunmana rağmen batma noktasına da gelecekse kaç kurtul derim :)

0|0
    0|0
  • rusya ya git ortamını en güzel şekilde yaşarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...