Sevgilimin maça gitmesi sorun mu?

Sevgilim iki üç gun de bir maca gidiyor normalde çalışır ve erken uyur mac olduğu günler oniki buçukta eve geliyor ve ben arkadaşlarının huylarını hic sevmiyorum ordaki ortam nasıl endişelenmelimiyim sizce

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence değil :D neden sıkıntı olsun ki bence bu kadar sık boğaz etmeyin birbirinizi :D

0|0
    0|0
    • Genel olarak o benim kendisi yokken dışarı çıkmama bile izin vermediği için bana normal geliyor alıştık artik :D

• ayip ediyor o zaman yanlış yapio herşey karşılıklı olmalı bence

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Karışma adama! Yeter be kardeşim yıllardır bıktık şu huylarınızdan!!! O adamı o konularda bir eleştir ya da engel olmayı dene seni teketmezse şerefsizim

0|0
    0|0
    • Benim dışarı çıkmamı makyaj yapmamı açık giyinmemi istemiyor izin vermiyor bence gayet hakliyim engel olmayı da denedim gayet anlayışlı davrandi

• Tabiki siz kızlar kadar kibar olamazsınız bu da çok büyük bir ornek :)

• Değiştiremezsiniz bizi bizde sizin kezbanlığınızı 😄 siz öyle biz böyle mutluyuz 😎

• Neden sorun teşkil etsin ki gerçekten maç yapmaya gidiyorsa? Öte yandan arkadaşları samimi ise arkadaşlarını bırakmasını istemen problem olabilir.

0|0
    0|0
  • Bende oynuyorum hiç endişe etmene gerek yok stres atıyoruz ter atıyor çocuğu rahat bırak biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her aya maça giden birisi olarak bir sıkıntı yok gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...