Spor alışkanlığını nasıl kazanırım?

Ben spora başlamak istiyorum bunu futbol basketbol olarak algılamayın. Demek istediğim şınav, mekik vb. Biliyorumki bu insanın daha dinç daha iyi hissetmesini sağlıyo ara ara yapınca etkisini fark ediyorum ama bunu alışkanlık haline getirmek istiyorum bunu nasıl başarabilirim?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk yapman gereken onjne hedef kou
    Bir amavin olsun yoksa spir olsun diye yaparsan bikac gunde bitirirsin. Mesela kiz arkadsdim begensin vucudumu bu yuzden gelisyiricem de. Y da kimse bana bulasmasin bu yuzden guclu gozukmem lazim de. Bu tarz seyler seni motive eder ve devamlilik saglar. Aksi halde mumkunati yok aliskanlik olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor Yapan insanlara bak zaten onların fiziklerini görünce imreniyosun Veya sabaha kadar oturuyosan 5 gibi çık balkon aç camları tak kulaklığı insan dinç hissediyo veya yapan arkadaşların varsa onlarla takıl beraber spor gidin başka olcak bs yok

0|0
    0|0
  • Her gün yavaş yavaş yapmaya başla ve motive edici müziklerle beraber yap alışırsın

0|0
    0|0
  • Motive ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir başla mesela birgün fitness salonuna git dostum hep gidicem diye düşünme ve o günden sonra bırakamıcaksın sporu :)

0|0
    0|0
  • Kendine bir program çıkar ve uygulamaya başla

0|0
    0|0
Yükleniyor...