Sizce 2015-2016 sezonunun şampiyonu kim?

Galatasaray, beşiktaş, fenerbahçe, trabzonspor, diğer?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Zirve tek kişiliktir brolar ve sisler :) #GALATASARAY

2|0
    0|0
  • Allah nilir ama halkın takımı Beşiktaş kazanır İnşaallah

0|1
    1|0
  • Tabiki yine gs

1|0
    0|1
  • trabzonspor tabiki. bu sefer olacak

0|0
    0|1
  • tabİki FENERBAHÇEEEEEEE

0|0
    1|1
  • Su an ki transferler Fenerbahçe yı gösteriyor

0|0
    1|1
  • Beşiktaş :)

0|2
    0|0
  • Gsliyim ama besiktas bu sene sampiyon olur gibime geliyor td leri cok tecrubeli transferleri de cok iyi hayirlisi bakalim :)

0|1
    0|0
  • Osmanlıspor

0|0
    0|1
  • En iyi transferleri yapan değil. En iyi takım oyunu oynayan takım Şampiyon olacak! ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zlatan gelirse GALATASARAYIN YENIDEN SAMPIYON olma ihtimali cok daha yukselir diye dusunuyorum. Evet diger takimlarin da basarili transferleri var ama ben Sneijder, Zlatan ve Podolskiyi ayni takimda dusundukce digerlerine pek bir ihtimal veremiyorum ne yazik ki. Saygilar :)

0|0
    0|0
    • Ama hoca zlatan mevzusunun yalan olduğunu söylemiş ve gelme ihtimali şu an %6 malesef

• Olsun be Sneijder bu sene de performansi yuksek tutarsa Podolski falan guzel bir koalisyon olur ne diyelim :D Buyuk her zaman buyuktur ya 2016'da sampiyon olsak da olmasak da Galatasaray her zaman 3 buyuklerin en buyugu, her zaman gonullerin sampiyonu o yuzden kasmiyoruz :)

• Dursun Özbek ne demiş her sene real madrid para yatırıp iyi transferler yapıyor ama Barcelona yine en iyisi. Türkiyedede bu böyle fenerbahçe para döker transfer alır ama Galatasaray şampiyon olur. Türkiyenin Barcelonası GALATASARAYDIR!!

• Galatasarayy 🌟🌟🌟🌟

2|0
    0|1
  • fener olacak

0|0
    1|1
  • fenerbahçe

0|0
    2|1
  • trabzonspor *-*

0|0
    1|1