Vücut gelistirmeden anlayanlar gelebilir mi?

Ben dambıl çalısirken sag eli kolaylikla yaparken sol eli yapamiyorum ne yapmaliyim

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Hergun saga bir tur yapiyosan sola iki yap

0|0
    0|0
    • Oyle yaparsam bir kol digerinden daha kasli olur

• Iyi de zaten sag daha kasliymis ki onla daha rahat yapiyormussun :) simdi esitliycez sonra teke tek devam edersin 😂😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşimkaç kg basıyorsun sag elinle

0|0
    0|0
    • Iki elimlede 5 dambil yapabilirken solu yapamiimom

• belliki yeni başlamışsın sabır ediceksin set sayın kaç bilmiyorum ama yapabildigini yap sonra sağ elinden destek al bak öyle bir sey oluyorki belli bir zaman sonra destek aldıgını sanıyorsun ama almıyorsun

• ama sana tek tavsiyemçok düzgün beslen ilk başladıgımda yag tulumuydum 150 kgdim şimdi 85 kg yim

Kızlar Ne Diyor 1

• Zamanla alışırsın zorlanmazsın herkeste oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bişey yapmana gerek yok maksat zorlamak zaten ikisinide. max yapabildiğin ağırlıkla ikisinide yap kg değiştirmeden yoksa biri ufak kalır. sağlak olduğun için sana öyle geliyodur büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • Dambil yapinca hep sol kolum zorlanior sag rahat

• Peki sol kolu daha cok calissam olmaz demi

• şöyle söyliyim sana bende sağlağım sol kolum daha ince gibi geliyodu banada ölçüm yaptırdım aslında 100gr daha fazla kas varmış. yani sen öyle göz kararıyla yaparsan bir tarafın daha fazla şişer. yeni başladıysan alışırsın bir süre sonra bişey yapmana gerek yok

• Vucut gelistirmeden anlamam ama sag ve sol elin arsinda o kadar buyuk bir fark olmasini ilginc buldum...
    Hani sag da hafif zorlansa kiloyu dusur diycektimde bilemedim simdi

0|0
    0|0
  • asıl zorlandığın mevzu güç değil de sol fazla kullanmadığın için işlevsizlik olabilir mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...