Ön eleme turu rövanş maçını kim alır?

Shaktar - Fenerbahçe şampiyonlar ligi ön eleme turu rövanş maçında sizce kim tur atlayan taraf olur ve neden?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe nedeni ilk maçta açık zaten...

0|1
    0|0
    • Shaktar küçümsenicek bir takım değil. Sonuç her iki taraf içinde olumlu bitebilir maç sonunda fakat fenerbahçe elinden geleni yapmaya çalışacak diye umuyorum 😊

Kızlar Ne Diyor 1

• allahın izniyle Fenerbahçem turu geçecek sadece 1 gol bize yeter zaten kesin gol yerız texira mıdır nedir ondan
    nani, persie, fernandao, diego, sow'Dan BİRİ elbet 1 gol atacak

0|0
    0|0
    • Takımın yarısını yazmışsın zaten :) vurdugun gol olsun ezeli rakip ebedi dost.

• hucuma yönelikleri yazdım gole en yakınları
      teşekürler bu arada

Erkekler Ne Diyor 8

• Büyük ihtimalle turu shaktar geçer ama maç oynanmadan kazanılmıyor fener 1 gol atarsa avantajlı olur bekleyip görelim.

0|0
    0|0
  • Maç deplasmanda Shakhtar kolay kolay elenmez o yüzden fenerin tur ihtimalini düşük görüyorum

0|1
    0|0
    • Gol yememek için evinde shaktar daha defansif bir oyun sergileyecek büyük ihtimalle atakları daha az ve net yapmaya çalışacaklar. Fenerbahçe ise bir gol atıp avantajlı duruma düşmek için saldırıcak saldırırken defansta açık vermezse bu maçın galibi fener olur

• Sahada 11 kişi olucam ve ben inanıyorum ki bu on bir kişi bu maçta ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar. İnşallah kazanır turu geçeriz

• Beraberlikle atlarız gibi

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe galibiyetle tur atlicak, yazın bir kenara

0|0
    0|0
    • Açıkcası bende fenerbahçe diye düşünüyorum. Çünkü herkesin bu sene fenerbahçeden beklentisi var ve büyük yıldızlar geldi. Bence bu beklentiyi karşılamak için herşeylerini ortaya koyup kazanacaklar

• Shaktar turu gecer kadroları oturmuş vede tecrübeliler

0|0
    0|0
  • Şaktar

0|0
    0|0
  • Shaktar :)

0|0
    0|0
    • Hiç belli olmaz 😊

• lucescu gol yemekten nefret eder bana göre ya uzatmaya gider fener öyle geçer ya da shaktar geçer lucescu farkıyla bakıcaz bakalım

• Hayırlısı neyse o olsun

• Cok zor fenerin işi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...