Erkek arkadaşımın evlilik hakkında ne düşündüğünü nasıl öğrenebilirim?

32 yasında ve madı sorunu yok. 1 seneye yakın bir süredir birlikteyiz. Daha önce ilerde bebeğim olsun çok istiyorum vs demiştim ama tepki vermemişti. Abisi de 37 yaşında ve bekar mesela. Evlilik konusunda ne düşündüğünü hiç bilmiyorum. Bn de 25 yaşındayım artık öğrenmem gerek. Ne yapayım?

1|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• erkek çocuğun olursa adı ne olmasını istersin de ya kirişi kırar ya kem küm der yada belki düzgün biri çıkar ne malum

0|0
    0|0
  • nezaman beni istemeye geliceksin de her şey ortaya cıkar tabi bu soru herşeyi ortaya cıkartır ama her şehide bitirir veya ölenedek mutlu mesut bahtiyarlıgın başlangıcınıda olabilir

0|0
    0|0
  • Evlilik konusunu açarak aklından neler geçirdiğini öğrenebilirsin mesela.

0|0
    0|0
  • sor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• açıkça sor bşy kaybetmezsin düşünmüyorum derse yoluna bakarsın düşünüyorum derse de konuşursun

0|0
    0|0
  • açık açık sor bunu ne var ki bunda evlilikle alakalı ne düşünüyorsun sence bizim geleceğimiz nasıl olur de. ona göre adım at olmayacaksa düşünmüyosa niye zamanını harcayasın onunla canım

0|0
    0|0
  • evlenme teklifi et

0|0
    1|0
  • Sorsana kendisine

0|0
    0|0
  • Cevaplayamadığın sorular var bunların cevabı sende değil. Kendini yeterince sorguladıysan evlilikle ilgili kararında sen kendinden eminsen erkek arkadaşını al karşına konuş. onunla iletişime geç;dolaylı şekilde yaklaşma. Önce sen net ol soyut durumu ortadan kaldır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...