Kız arkadaşımın canı sıkkın ve aradığımda konuşurken hiç tat almıyorum....

Evet bazen kız arkadaşıma böyle durumlar oluyor acaba böyle anlarda neler yapmalıyım onun canının sıkıntısı banada yansıyo konuşmasam bile uzaktan hissediyorum kötü bi duygu yaa evet bayan arkadaşlar sizce ne yapmalıyım yardım edin bugün hiç aramayım mı erkek arkadaşlarda cevap verebilir ...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• herzaman eşref saatı olmaz eşşek saatıne de denk gelebılırsın .. problemını sorup konusabılırsın belkııde özel zamanlarından bırındedır mazur gormek lazım uzerıne gıtme ıyı oldugunda arasın senı :ÇD

0|0
    0|0
    • yaa sorun annesiyle tartışmış biraz ve konuışarak çözmeyi sevmiyo ve ben ne yapmalıyuım bu zamanda onu bugün hiç aramasam mı aradıkça hem benim hem onun canı sıkılıyo bunu hissediyorum zamanlama konusunda yardım istiyorum sizden.

Kızlar Ne Diyor 3

• bence ona o gün hediye alabilirsin küçük bir şey. güldürmelisin bence ondan o gün uzaklaşma ona daha da sıkı bağlan mutlu et onu

0|0
    0|0
    • onu tanımıyorsun bunun işe yarayacağını sanmıyorum

• hmm o aramaz sen ara

• bekleyip göreceğiz aradığımda ses tonu çok donuk bugün konuşmak istemiyormuş gibi bunu hisswediyorum buda çok canımı sıkıyor aradığımda yine ayunısı olacak :(

• o na mutsuz olduğunda buluşmayı teklif et ve çok iligili davran. minik hediyeler al. çiçek,balon,çikolata,peluş ayı gibi.. yani ben olsam mutlu olurdum ama kız arkadaşını tanımıyorum tabikii.. ne ister bilemeyizz

0|0
    0|0
    • o bende biraz uzak bir yerde yaşıyor ve şu an buluşmamız zor bu durumlarda hediye falan alma gibi bir durum olmaz onu geçelim başka öneri.

• yok benimle alakalı değil.

• bilemiyorum o zamann :/

• bu genel bir durum degilse tahammulun cok azmis

sor direkt neyi oldugunu

0|0
    0|0
    • neyi olduğunu biliyorum işte can sıkınısı var ama bunun geçmesi için zaman gewrekli sizde nasıl oluyor bu vb durumlarda partnerinizden nasıl bir ilgi nasıl bir davranış beklersiniz.

• yani ben icsel buhranlarimi o sekilde yansitmiyorum daha farkli bizim iletisimimiz. ama her halukarda yanimda olsun isterim.

Erkekler Ne Diyor 1

• sevimlilik yapıp neşelendirmeye çalış.

0|0
    0|0
    • işe yaramıyor. ve sevimlilik yapacak enerjiyi bulamıyorum o öyle olunca :(

Yükleniyor...