Koca bir şehri terk ettin mi?

Koca bi şehri tek bir kişi için işinde başarılıyken terfi almışsan MBA yapıyosan her şeyi bırakıp bi valizle koca bi şehir terkettinmi daha önce?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• kaçmak korkaklara mahsusdur dostum hiçkimse yada hiçbir şey için düzenimi bozup kaçıp gitmedim terketmedim ama kendim ve geleceğim için olsa mesela yeni bir iş okul vs gibi giderdim gitmeyi de düşünmüyor değilim ancak bu kaçış olamazdı

hele ki işimde başarılı biri olup mba yapacağım neden bırakıp gideyim kolay olan gitmektir güçlü insan kalır hele ki birisi yüzünden ! afedersin ama sen aptal mısın ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• erasmus sagolsun cok bunaldıgım bi dönemde koca bi ülkeyi terk ettim.

0|0
    0|0
  • biri icin terk etmedim hic ama evet terk-i diyar eyledim baska sebeplerle hem de Phd yapiyodum ;)

0|0
    0|0
    • doktora yapıyorken niye insan tüm hayatının seyrini değiştirir ki ? bu kadar önemli seb ep ne cidden çok merak ettim

• master derecemi almis olmam, yani 3 senem bosa gitmedi. sebepler daha cok içsel. uzun hikaye KS'de kasar ;);) sadece o kariyerin bana uygun olmadigini anlamis olmam ve bir yerden sonra zorla yapiyor oldugumu fark etmis olmam diyelim.

• Terkettim evet..

0|0
    0|0
  • İstanbul aşkı için koca bir ülkeyi terk ettim ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...