Spordan önce neler yenmeli?

Arkadaşlar bazen spor yaparken enerjim aniden tükeniyor başım falan dönüyor spordan önce yediklerimle alakalıdır diye düşünüyorum. ne yemeliyim spordan önce?

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• Kaliteli karbonhidrat almalısın spordan 1 saat önce ve spora gitmeden yarım saat önce de bir kahve icebilirsin bu hem enerji verir hem yağ yakimini hızlandırır

1|1
    0|1
    • teşekkür ederiim

• @THE-BODYGUARD sen ilk önce doğru konuşmayı öğren varoş agzi yapma :)
      İkincisi benim savaşın barışın düşüncelerine ihtiyacım yok gayet profesyonel insanlarla çalışıyorum senin gibi her soylenileni doğru gibi kabul edip benimsemiyorum. Ben gayet açıklayıcı anlattım o olmaz çok yanlış bilgiler demekle olmuyor doğrusu söyle ya da saçmalama :) bir kere daha da küfür etme :) @soran sana gelince ben hiçbir zaman böyle saykolari dinlemem dediğini de yapmam sana söylediğim şeyler gayet profesyonel bilgiler hangisi yapacağın sana kalmış ben burada yaz anların hepsini Yap da demiyorum vücut farklıdır herkesin vücudu farklı şeylere tepki verir bunu deneyerek bulursun :)

• Aşağıdaki videoyu izle kezo seni 😄😎

Erkekler Ne Diyor 18

• Kaliteli karbonhidratlar tüket.
    Karnitin desteği al. Sana enerji verecektir. Yorgunluk hissetmezsin.

Savaş Cebeci Türkiye'de ki sporcuların dikkatle dinlemesi gereken sayılı kişilerden biridir.

https://www.youtube.com/watch?v=mHn5LlFv-vY

https://www.youtube.com/watch?v=CbNz1FedBLs

Eig seçtiğin şahıs tanımıyor sanırım ama söylediklerinin hepsi bilimsel ve profosyonelim diyen kişilerin söylediklerini sürekli bilimsel kaynaklarla çürüten biri.

Savaş Cebeci can'dır diyorum başka bir şey demiyorum. Adam diğerleri gibi çıkar amaçlı iş yapmıyor.

Tüm işine yarayacak videolarını izlemeni öneririm.

Bu da bayanlar için yağ yakma programı.

https://www.youtube.com/watch?v=79pXZM8NFXs

0|1
    0|0
  • patates kızartması

0|0
    0|0
  • başım dönüyo diyosun ama söylediğine göre yemediklerinle alâkalı, görünüşe göre sadece idman öncesi beslenen beslenmeye çalışan bir insansın max 8 saati uykuya çıkarsak kalan 15 saatte sıkı beslenip 1 saatte idmanda kaslarını iyi kullanmalısın, eğer beslenmem ile ilgili sorunum yok zaten 6 öğün tüketebiliyorum diyosan sağlığını en yakın zamanda kontrol ettirmeni öneririm tansiyon ölçümü kan tahlili vesaire, eğer yok benim bir sorunum kontrollerim tam sıkıntım yok diyosan;
    iyi besleniyorum diyosan idman öncesi supplementleri kullanabilirsin,
    normal besin olarak kendim kuru üzüm ve ceviz kullanıyorum, kullanabilirsin,
    smoothie yapıp içebilirsin, bir miktar ekmek üzerine fıstık ezmesi sürüp üzerine muz dilimleyip birazda tarçın serpip yiyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bir kere spordan 4 en az 4 saat önceye kadar hiçbirşey yenmemeli

0|0
    0|0
  • ELMA tüketilmeli şefim

0|0
    0|0
  • Günlük aldıgın karbonhidrat değeri ihtiyacından çok düşükse ondan olabilir. Ayrıca kaslarınıda yakarsın bu şekilde, dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
  • makarna ve ya pilav

0|0
    0|0
  • Spordan 2 saat önce 1 tabak haşlanmış makarna ve 200 gr haşlanmış tavuk göğsü ye ve spordan yarım saat önce kahve iç bak bomba gibi spor yapacaksın.
    Şekerin düştüğü için oluyor.
    (korkma makarna kilo aldırmaz enerji verir)

0|0
    0|0
  • bir buçuk adana ye

0|0
    0|0
    • yok artık

• zaten bu kadar diyetleride sporlarıda boşuna yapıyorsunuz
      burada boşuna cool olmaya çalışmayın

• boşuna mı? sen beni başkalarıyla karıştırdın herhalde diyet ve sporla kilo verdim şimdide sıkı görünmeye çalışıyorum benim bir amacım var farkındaysan önyargılarınıda alıp defolup gider misin sorumun altından

• spora gitmeden 1 saat önceden bir tabak makarna ye tamamdır.

0|0
    0|0
  • Muz findik ceviz badem pilav ama spordan en az 2 saat knce yemis olman lazim pilavi falan muzu findigi vs vs vs 1 saat once ayrica enerji istiyosan gold kahvel3r var 3 cay kasigi at sicqk suya ic aci aci icmen lazim sonra enerji patlamasi yasasirsin

0|0
    0|0
  • Spordan sonra yemek daha iyi, tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Helal ya muthissin ,1 ayda yarim kilodan fazla kas alan, salonun en hizli gelisen abisine laf koymussun (y) .. Helal mobilim yoksa aciklardimda insulin muhabbetini bosver , bu ortam kaldirmaz tip terminolojisi falan soran; cok bos konusuosun

0|0
    0|0
  • Kafein tüket

0|0
    0|0
  • Protein. karbonhidrat ,

0|0
    0|0
  • Ben beyaz et tüketmeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Spordan hemen önce yememelisin. Protein ve enerji oranı yüksek şeyler tüketmelisin.

0|0
    0|0
  • orta boy bir pizza ideal bence :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle spordan 2 saat önce ye

0|0
    0|0
  • mantı ye doping olur.:d

0|0
    0|0