Dolmuşta şoför 50 kuruş para üstünüzü unutsa hatırlatır mısınız yoksa görmezden mi gelirsiniz?

Dolmuşta paranızı yolladınız ama şoför yoğunluk trafik derken para üstünüzü unuttu 50 kuruş 1 tl her neyse diğer yolculardan sıkılıp hatırlatırmısınız benim başıma gelmiştide söyleyemedim nedense :))

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bana gelenelde büyük levellerde olur.. Affetmem 1 kuruşuna kadar alır. 20 Kuruş eksik versen küfür eder gibi bakarlar..

tek başınıza bindiniz, en arkaya yerleştiniz, paşa paşa 20 tl gönderdiniz, para üstü bekliyorsunuz. ee? herkesin para üstü geldi, sizinki gelmedi. hemen ortaya atılıp, "benim 20 tl üstü vardı" diye bağırmak çiğlik olabilir, zira belki de şoförün bozuk parası bitmiştir, öbür cepten para çıkarıp denkleştirecektir. "biraz daha bekleyelim bakalım" denir. ışıklarda filan beklerken şoförün ne yaptığı gözlenir. lakin şoför hiç de bozuk para arar gibi görünmemektedir. mal mal etrafa bakmaktadır. acı gerçekle karşı karşıya kalınmıştır. şoför 20 tlunutmuştur. şimdi ta en arkadan bağırmak gerekecektir. belki şans yüzümüze güler diye biraz daha beklenir ama, ı- ıh. hareket yok. şimdi sıra ses tonunu ayarlamaya gelmiştir. öyle bir ses tonu tutturmak gerekir ki ne dolmuş o davudi sesle inlesin, ne de şoförün duyamayacağı kadar tiz bir ses çıksın. gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra ses koyverilir. "Birader 20 tl üzeri vardı" onu bir uzatsan...

3|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• 10 kuruş eksik olsa almıyorlar dolmuşa.ben söylerim kimse kusura bakmasın.azı bilmeyen çoğu bulamaz

0|1
    0|0
  • Hatırlatmam canı sağolsun kasıtlı yapmamış sadaka yerine der geçerim.

0|0
    0|0
  • Helal olsun..

0|0
    0|0
    • para üstümü?

• Evet..

Smdi unuttu belki akli baska yerlerde o da isini yapiyor bana para ustu ararken allah korusun dalginlik bi kaza falan yapabilir canimdan olacagima 50kurustan olurum..

• farklı yönden bir düşünce haklı olabilirsin..

• ben çok utangaç bi insanım ya eger böle küçük bi miktarda paraysa istemeyemezzdim heralde :)

0|0
    0|0
  • Hatirlatirim bir tane ekmek alınıyor la ona.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• -Hacı abi benim para üzerini vermedin? derim :D Hiç sıkıntı olmaz, o para kolay kazanılmıyor gerçekten, yeri geliyor fellik fellik arıyorsun :D

0|1
    0|0
  • 5 kuruş eksik olduğu için 50 lira bozdurdu bana şoför, yemin ederim ben utandım ya.. Tabiki isterim o günden sonra zaten minübüse binmiyorum gıçığım minübüs şoförlerine .. yaşasın iett :D

Bende geçen sene Burger King'de çalışıyordum.. 2 Menü fiyatı 9.95 di. Adam 10 lira verdi.. Bende de 5 kuruş yoktu, bende direk kasayı kapattım ürünleri hazırlıyordum, neyse tam hazırladım tepsiyi adama verdim.. Adam demezmi birader 5 kuruş vardı onu da versen hani.. kasada 5 kuruş yok, adam da biraz ters söyledi, bende 1 sos fişi kestim ( 50 kuruş ) kasa açılsın diye ve açıldı adama 25 kuruş verdim yolladım.. Benim zararım 70 kuruş :))

1|0
    0|0
    • o şoförde hanzomuş yani 5 kuruş için değermi onunlamı zengin olcak :D

• 5 kuruş aynen öyle geliyor değil mi ? o kadar düştün mü diyemiyor insan işte..

• Düşünsene her yolcudan 50 kuruş aldığını akşama kadar 50 kat bulur adam ek gelir.

0|0
    0|0
  • Asla bırakmam arkadaşın dediği gibi 10 kuruş eksik olsun laf yaparlar...

0|0
    0|0
  • çook oldu görmezden geldiğim...

0|0
    0|0
  • Nadir binerim dolmuşa. İstifleniyorsun cunku. O kalabalıkta da 50 kurusun derdine dusmem heralde.

0|0
    0|0
  • para derdim yok valla,isterse 10tl kalsın üstü

0|0
    1|0
Yükleniyor...