Ülker'in fb ile yaptığı sponsorluk anlaşması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ülker'in sponsorluğu hakkında ne düşünüyorsunuz. Başlatılan boykota destek olacak mısınız?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllardır ülker basketbol aracılığıyla fenere milyon dolar aktarırken kimsenin sesi çıkmıyordu
    Meblağ büyük olmadıkça herşey yolundaydi...

1|0
    0|0
    • Gslilerin baslattığı bir boykot insanların fikirleri neler öğrenmek için sorulmuş bir soruydu ama kimsenin fikri yokmuş.

Ülker uzun dönemdir pek rağbet ettiğim bir marka değil. Yaşadığım birkaç nahoş olaydan sebep. Benim açımdan değişen bir durum yok yanı :)

• çArşı ülkere karşı etiye devam :)
      Ülker siyasi rant firması

• Maalesef öyle. Ülkede itimatım sıfır. Hoş etiye de sıfır. :)

En İyi Kız Görüşü

• Eig verdigin herifi sakat birakasim geldi, her sorunda var =/ Bu sefer guzel seyler dusunuyorum asd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 1-2 Bisküvisi dışında almıyorum zaten hele süt ürünlerini asla eve sokmam kalitesi sıfır adamın kendisinin kaliteside sıfır babaları iyimiş rahmetlik ülkeri hala islamın kurtarıcısı falan sanan andavallar var hacışakirin sahibini hacı zannedenler gibi:/

1|0
    0|0
  • Çikolatalı gofret dışında pek birşey almazdım zaten artık tadelleye devam ozaman :) ülker işi biraz abarttı.

1|0
    0|0
  • Ülkerin türk sporuna faydaları büyük. En basiti ülker futbol okullarından yetişen Enes Ünal bu sezon Man. Citye transfer oldu. Fenerbahçe ise bu sezon ki yıldız transferlerini onlara borçlu. 90 milyon dolar veriyor heralde stadın ismin değiştirecek ne bekliyorlar? Tepki verenler hem para versin hemde ismi değişmesin mi? Kim tepki veriyor ve neye dayanarak tepki veriyor? Onu açıkla da ona göre söyleyelim. Bir Gsli olarak Ülkerin ürünlerini de almaya devam edeceğim.. Twitterdaki geri zekalıların tepkileri beni bağlamaz. İnadına Ülker diyorum.

0|0
    0|0
    • Tepkinin sebebi ülkerin cirosunun büyük kısmını iç pazardan yapmasına rağmen paranın fb ye akıtılması. Fb taraftarı dışındakiler tepkili özetle. :)

• İnsanların haklı tarafları var. Cironun %90 ı iç pazardan ama sponsorluk yalnız fb ye. Beşiktaş kötüye gittiği dönemde ülker sponsorluğunu çekmişti. Bu benim boykotumu haklı kılar ki sırt reklamı Beko, kol reklamı Kalde benim formamın. :)

Neyse. Benim aklımın almadığı çok şey var. Şike sürecinde paralel yapı yaktı başımızı dendi şu an paralel yapı ile iş birliği var. Paradan daha önemli şeyler var stada sponsorluk anlaşması yapmayacağız dendi Vodafone Arena yapılırken şu an durum ortada. :)

• Beşiktaşa sponsor olmaktan çekilmesi akıllıca bir karar. Zaten yıllarca şampiyon olamamış bir takıma bağış yapar gibi para vermesi düşünülemez. Yıllarca sırt reklamı yaptı ve çekilmesi de normal yani. Bu boykotunu haklı kılmaz. Takımına yardımda bulunanı sırtından hançerlemek gibi bir şey bu :) senin Beşiktaşlı bakış açından bakılacak olursa o zaman vodafonuda bizim boykot etmemiz gerekecek. Koskoca stada sponsor oldular. Ayrıca paralel yapı ile ne alakası var bu konunun anlamadım. Şike yapmadık kumpas kurdular hesabıyla paralel yapıyı öne sürdüler. Ben buna inanmıyorum. Sponsorluk anlaşmasına bir taraftarın karşı çıkmasına şaşıyorum kardeşim. Hem transfer istiyorsun, hem başarı istiyorsun. Bak bunlar hep para yani. beşiktaş ikna etsin koçu Rahmi koç Beşiktaşlı mesela sponsor olsun. Ülker yaptı diye suçlamanın mantıksızlığından bahsediyorum. Ayrıca Avrupada Beşiktaşın bir başarısı olsa emin ol Ülker oraya da sponsor olur.

• Beşiktaş 146 milyon dolar alıyor.. fener ucuza kapatmış.. kalite farkı

1|0
    0|0
    • Bjk 15 yıllık 116 milyon yani yıllık ortalama 7.7 fb yıllık ortalama 9 milyon

• 116 değil 146. hatta bonuslarla 150 milyon dolar alıyor bjk @ilker1907

• iyi olmuş :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe umrumda değil.
    Galatasaray olsa is değişir.
    Ayrıca sen niye süper olmadin.

0|0
    0|0
  • Boykot başlatanlar önce 6s forması almayarak başlayabilir çünkü sırtlarında ülker yazıyor:))

0|0
    0|0
    • Hesapta bir yanlışlık var Beşiktaş 10 yıl 116 milyon ayrıca 5 sene opsiyonlu sözleşme imzaladı 5 senelik anlaşma bedeli dönem şartlarında değerlendirilip imzalanacak. :)

Bana uyar kendi aralarında anlaşsınlar sadece insanların konuya dair fikirlerini merak ettiğim için sordum bu soruyu. :)

• Ne boykotuna

0|0
    0|0
  • hayırdır ne boykotu

0|0
    0|0
  • Ülker alma, aldirma şikecilere destek olma!!!

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ülker ve fener'in sponsorluk anlaşması sona ermişti onun dışında takip edemedim ne boykotu?

0|0
    0|0
  • Boykota devam etsinler bakalim ajshdjdj kiskancligin sonu

0|0
    0|0
    • Sizin kıskançlık olarak algıladığınız şey çok doğal aslında. Ülker %90 iç pazardan kazanan bir firma. :)

Yükleniyor...