Ayrıldık ama bu adamı anlamadım, siz de yorum yapabilir misiniz?

Arkadaşlar ks'de biriyle tanıştım,neyse benden çok hoşlandığını falan söyledi arada 7 yaş var dedim ( ben ondan büyüğüm yani ) olmaz dedim,yaşı sorun etme sinirleniyorum dedi..

İyi tamam o zaman birbirimizi tanıyalım dedim,numaralarımız verdik konuştuk,o beni hiç aramdı ben aradım onu..

Sonra dün gece ayrıldık,neymiş beni çok seviyormuş,çok begeniyormuş ama en az 30 yaşında evlenmeyi düşünüyormuş,var 8 sene dedi,8 yıl uzun bir zaman,sana zarar gelmesini istemiyorum sil numaramı kapansın konu dedi,bende tamam dedim sildim,ks'den de sildim.. Bir insan neden böyle şeyler yapar,insanların duygularıyla neden oynar ?

Bugünde mesaj attı,konuştuk sevgilin var değil mi dedim,varla yok arası,ben her kadına ilgi duyarım dedi ..

Güncellemeler:
ks'den sildim şimdi de beni siteden ekle,arada sohbet ederiz diyor :)

Ve bütün yorumları okuyor :))

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• sen birşeyleri aşmış olgun birisin herkes kaldıramaz olgun bir kadını. o ne istediğini bilmiyor bence takma kafana derim

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• sitelerden birsey bekleme olacağı buymus demekki..zaten buradaya gelenlerin çoğu karı kız peşinde ergen..birde numaranı verir yakınlaşmak istersen işin içinden çıkamazsın duyguların sömürülür.aldanma bosver sitede hiçkimse güvenilir değil eminim herkes belli bir noktada sonra seytan tarafından dürtülüyor bende dahil :)

0|0
    0|0
    • vay ergenler vay :)

• İleri taşıma derken,sevgili değildik sadece tanıyalım birbirimizi dedik. Ve insan olarak çok begendim ama doğru sonunçta klavye hayatı.. Hata yaptım farkındayım

• sevgili değildin doğrudur belki fakat sevgilinden ayrılmıs kadar üzülmüşsün gibime geldi..merak ediyorsun ama gurur yapıyorsun çok belli .. herkes hata yapar önemli olan ders çıkarabilmektir.

• :)) komık bır durum bastan lades olmussun sen kusura bakma ama kendı yasın neysede kendınden kucuk cocukla nereye kadar gıdebılırsın zaten konu kapanmıs gıtmıs cocukla cocuk olmussun

0|0
    0|0
  • Bence sen fazla ciddiye almışsın

0|2
    0|0
  • daha yaklaşıp cinsel anlamda senden yararalanacaktı..Olmadı ..

0|2
    0|0
  • çok garip bir ilişki niye aramamış seni senin araman çok saçma ayrıca...

0|0
    0|0
  • Acaba ne zaman bir gönül ilişkiniz oldu da "ayrıldık" kelimesini kullanıyorsunuz? Cep telefonları ile sohbete "flört" mü deniliyordu? Seni çok sevdiğini söyleyip şu an evlenmem diyen birisi, hele hele 7 yaş küçük birisi ve senin hoşlanmadığın birisi, "senin duygularınla oynamış" mı oluyor?

0|0
    0|0
  • cocukla cocuk olma yasıtına takıl...

duygularınla oynadıgının farkına varıp pısmanlık duygusuyla bole bıse yapmıs olabılır hayatında bırı yok sen gırdın sonra ıs cıddıye bınınce gercekler ortaya cıkmıstır vs vs vs takma bence fazla kafana...

0|0
    0|0
  • Etraf saçma kişiliklerle dolu. Sanaldan reele dönen çok iyi ilişkiler olsada bunu kaldırmaz herkesin harcı değil. Hani gerçekten kişilikli insanların yürütebileceği bir iş...

0|0
    0|0
  • ah be

keşke kanmasaydın ona

gençliğine vermişsin düşünceleri belki doğrudur demişsin

boşver ş u dakkadan sorna hiç takma

erkekliğin namına leke süren bi şerefsizmiş

0|0
    0|0
  • Bence sen onu blogla. Bosver hic takma kafana blogla gitsin. Olurmu oyle sey ya?

0|0
    0|0
  • akıllı biriymiş kadın erketen büyük olmalı lakin bu tutarsız davranışıda akılsızlık :S

hep biz mi bizden küçüklere bir şeyler ögretecez azda siz ögrenin

sevmesini bilmeyenlerle ugraşmanın ne oldugunu

0|0
    0|0
  • fazla üzerine düşme bencebırak o pişman olacak sen degil .bende birinden hoşlandım oda benden arada 10 yaş vardı sonra kendi gitti 3 ay sonra başkası tarafından aldatıldığını öğrendim hem cok üzüldüm hem cok sevindim

0|0
    0|0
  • bence bırak gitsin o senden faydalanmak istemişitir bakmış sen ciddi düşünüyorsun yan çizmiş okadar...

0|0
    0|0
  • aptal sağtal bi cocukmuş salla gitsin

0|0
    0|0
    • o kişi Claudio zaten

• nokta değil lokma..

meydan okunması gereken yerde okurum buradaysa öyle şeyler saçmalık

gençliğe verecek bişey yok zaten tanışsaydık büyüğü küçüğü çabuk kavrardın

neyse hadi kolay gelsin

• neyse uzatmıyorum hala bi laf söyleme son notkayı koyma çabasındasın

emin ol hayat tecrübem senden fazla

tahmin edemiceğin şeyler yaşadım bi o kadar şeylerde gördüm

asıl sen karşındakini tanımıyorsun tanısan böyle konusamazdın

• yazık lan :D

0|1
    0|0
  • ktakma kafana klasik erkek modeli bende erkegim ve hepimiz aynıyız

0|0
    0|0
  • kuduruyordur :)