Bu görüntü karşısında soğukkanlılığınızı koruyabilir miydiniz?

Bir çoğunuz bilet aldı, bazılarınız kontrol etti bazılarınız etmedi.. Şimdi girdiniz ve yazdınız bilet numaranızı karşınıza bir anda şu görüntü geldi link

O an ne hissederdiniz? Farz edin ki resim linki değil gerçekten Milli Piyango sitesi açık ve oradaki sizin bilet numaranız..

• Soğukkanlı kalabilirim..
    8% (2)47% (8)24% (10)Oy Ver
  • Bir süre beyin kilitlenmiş olarak ekrana bakarım..
    60% (15)29% (5)48% (20)Oy Ver
  • Bileti yiyebilirim heyecandan..
    16% (4)0% (0)10% (4)Oy Ver
  • 10 km çapında herkesin duyacağı şekilde bağırıp çağırırım.
    16% (4)24% (4)18% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• bir süre ordaki sıfırları sayar kaç para oluyo bu şimdi ya diye düşünürdüm :D

0|1
    0|0
    • heheheh bir de o paraları canlı görmek istiyorum diye anlaşma yaptığı banka müdürüne talimat verirsin.. Mesai bitmeye yakın saatte bir şampanya eşliğinde banka kasasında takılıp ''la kaç kilo ediyordur bu'' diyip oraya üşenmeden bir ağırlık ölçer bile getirtirsin. Kıroluksa kıroluk uleeenn ben yapardım bak. :D

• O şoku atlattıktan sonra ilk işim Stockholm'e uçak bileti almak olurdu...

Seni de bu hayattan kurtarırdım.O birlikte planladığımız bilimsel çalışmaları yapabilirdik...

0|2
    0|0
  • önce bi 10 kere falan okurdum o rakamı daha sonra artık uzak akrabalarım değil yakın akrabalarımın olucağını anlardım.

0|1
    0|1
  • mala bağlardım bir süre:D

0|1
    0|0
  • Monitörü kucaklayabilirim :D

0|2
    0|0
  • ilk işimde kredi kartı borcumu ödemek olur du heralde :P:):):))))

1|1
    0|1
    • Yazık ya insanları bu hale getirdiler işte.. :(( 45 milyon çıkmış gariban halk önce kredi kartı borcumu ödeyeyim derdinde. Bu cevap var ya, Türkiye gerçeği işte.. Hayal bile kurmanızı engellemişler, hayal kurma yetinizi elinizden almışlar. Rüyaları çalmak en büyük insanlık suçudur.. Hepimizin rüyalarını çalmışlar. :(( Üzüldüm gece gece..

• Halbuki o borcun olan bankanın müdürü önünde takla atar biliyor musun sırf paranı oraya yatır diye.. Gelin efenim size %8.5 yasal faiz oranını %10 yapalım, size yazlık ve bir rezidans hediye edelim, Ibiza veya Maldivler veya her ikisine yollayalım, ellerimle sarma sarayım, kelime şampanya dökün efenim, kredi kartı borcu mu alın efenim bankamızın limitsiz plus platinyum diamond kartı emrinizde efendim, tarzı oluyorlar..

• işte acı gerçek bu..

• Aynen b şıkkı.Sonra da ciglik atarim

0|1
    0|0
  • bohem hayat bekle beni <3 <3 <3

2|1
    0|0
  • azımı kapatırım gözlerim açılır bir sağa bir sola göz ucumla bakar ayakucumla yürüyüp biletimi kontrol ederim

0|1
    0|0
  • Bir süre ekrana bakarım, tekrar tekrar kontrol ederim numaraları. Sonra da ortadan kaybolurum.

0|1
    0|0
  • Sanırım hayatımda ilk defa ağlardım mk.

0|1
    0|0
  • çığlık atardım herhalde

0|1
    0|1
  • Sesim içeri kaçardı.

0|1
    0|2
  • hadi bi eşeklik ettim bilet aldım şmdi bu kdr haram parayı nasıl imha edicem diye dövünürdüm.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ev sahibine; Allah belanı versin Ayhan amca al evini g*tüne sok diye bağırıp camı kapatırım :D

1|1
    0|0
  • valla cok soğukkanlı bi adamım bilet numaralarını kontrol eder sonra amcamı arar amca ben rahatsızlandım doğru ankara sür ben süremiycem der direk milli piyango idaresine giderdim ordanda

0|1
    0|0
    • Kapıda çakallar içeride haber uçurucular.. Kolay gelsin.. :D

• cakal sorun değil mp ye tslim ediyim ben bileti gerekli evrakları imzalayım oondan sonrası kolay.

• Küçük bir tebessüm ardından bileti bin parçaya bölerim o para beni bozar korkarım. (O ikramiye tutsa ah yaparsın diyorsun fakat bunu yaparım.) azıcık aşım ağrısız başım dünyevi zevkler uğruna cennetimi heba edemem yarınımız belli değil iken ortalama 60 yıl mı sonsuzluk mu.

Şimdi eksileri görüyüm =))

0|0
    0|1
  • onu bilmemde benim arkadaş tek rakamla büyük ikramiyeyi kaçırdı geçen yıl bileti yırtmış bir anlık sinirle teselli ikramiyesinden de oldu.

0|1
    0|0
  • baa dokuzda biri çıktı:/

0|1
    0|0
  • Bağırırım oynarım zıplarım keşke çıksaydı be..

0|1
    0|0
  • Kafam yerinde olmazdı herlade

0|1
    0|0
  • içe doğru sıçardım

0|1
    0|0
  • "oha süper lan"

derdim

0|1
    2|0
  • kumarda kazandığıma göre aşkta kaybetmeye devam ;)

0|0
    0|1
  • Sanırım sana çıktı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...