İlk hoşlanıyorum dediğimde konuşmak istemiyorum demişti, ne yapmalıyım?

bi kızla tanıştım yazın faceden sonra aynı dershhanedeymişiz beni ilk defa gördü yüzyüze konuştuk falan akşamına bana faceden mesaj attı ,konuşurken burdan konuşmak zor oluyo dedi telefonunu verdi ben istemeden, sonra hergün 6-7 saat mesajlaşıyoruz falan işte sinemaya gidiyoruz cafeye gdyrz ben eve bırakyrm falan 1,5 ay böyle geçti bigün otururken senden hoşlanıyorum dedim arkadaş olrk grym dedi sonra ben kimseyle kolay kolay çıkamam dedi falan yine 3-4gün konuştuk sonra ben kendime yediremedim ya ben sana karşı bişey hissetmyrm falan dedim yanlışlıkla oldu dedim inanmış oda 2 hafta konuştuk yine takıldık aynı,ben sana ilk ddiğimdede şimdide hoşlanıyorum dedim senle konuşmak istemiyorum artık falan dedi,konuşmak istememesinin nedeni ondan hoşlanmam değil ona orda yalan söylememmiş, önceden çıktıklarınıda hep1yl peşinden koştrtup çıkmış zaten,yani ilk hoşlanyrm dedğimde konuşmk istemyrm dememişti zaten sizce napmalıyım ? yaş19 bu arada

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• valla sözde kendini ağırdan almaya çalışıyo böle kendi gibi davranmayan aşk oyunu oynayan insanlara gıcık olurum doğal ol yani sonra evleniyo bunlar diyolarki evlenince değişti e adam senin doğal halini gördüde senden soğudu belki ondan değişti yani ne bileyim ya

0|0
    0|0
    • aslında kıza karşı bişey hissediyordumda böyle soğudum zaten

• hayrılısı olsun yüz verme keyfine bak bence seni gerçekten severese zaten gururunu yerler altına alıp sana seni sevdiğini söleyecektir... o zaman ona sadece peki de ve anlaşma yap aşkta oyunu sevmem diye ve büyük bir aşk doğar belki :)

• aynen hayırlısı :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim kadınları çözemezsin onlar hep bi soru çözümü yok ama..

0|0
    0|0
  • "önceden çıktıklarınıda hep1yl peşinden koştrtup çıkmış zaten"

bu ne ya? o koşanların salaklığı valla,kusura bakmasınlar da.

0|0
    0|0
Yükleniyor...