Before (ÖNCE) After (SONRA) Değişim nasıl sizce? Spor?

Baya öncedende sormuştum soruyu o zamanlar daha kötü durumdaydım sizce before after nasıl durumum nasıl?

İlk fotoda spora başlamadan önceki gün bu vücudumu bir daha görmiyeceğimi bilerek son kez fotografını çektim
sagtaki ise spordan yaklaşık 2 ay sonra oldu beslenmeme dikkat ettim tabiki ama hakkını verdim diyemem
Before(ÖNCE) After(SONRA) Değişim nasıl sizce? Spor?
Bunu baya önceden yine bu site üzerinden sormuştum buda son halim

Bu da son halim fotografı yaklasık 3-4 hafta önce çektim zaten altımdaki şorttan tanırsınız :)

değişimim sizce nasıl oldu?

Güncellemeler:
+++++++++++++++++++++

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok iyi Çok da güzel iyi olmus

0|0
    0|0
  • allahım o peruk. yoksa sen yoksa sen nayır nolamaz

0|0
    0|0
    • hayır hayır sandıgın gibi değil :WEqwe annemin o :D

• ahaha asdfg :D iyisin iyi. bide ben senin gibi azimli olup becerebilsem şunu :D:d

• valla zamanla oluyor ya :D pes etmemek lazım dogrusu ilk aylarda cok sıkıldım spordan ama o zamanları atlatınca artık spordan zevk alıyorum

• Iyisin iyiiii

0|0
    0|0
  • kaç ayda oldu bu değilim :D ya da yıl? hangi sporları yaptın

0|0
    0|0
    • son hale kadar toplam 8-9 ay olmuştur fitness yaptım başka birşey yapmadım koşu felan yapmadım sadece agırlık girdim

• agırlık dediğimde yani öyle terlemiyor degilim koşudan fazla terletiyor dinlenmeleri az tutuyorum zaten yüksek tekrar yapıyorum yağ yakımı oluyor

• helal olsun valla ne diyim :D

• çok iyi! tebrikleer

0|0
    0|0
  • Azmin sonu tebrikler yola devam 👏👏👏👏

0|0
    0|0
    • teşekkürler :) yola devam durmak yok

Erkekler Ne Diyor 3

• Vücudunu kasmasaydın iyiydi tam olarak geçrek halini görürdük ama değişim iyi. O peruk niye orada sormayacağım.

0|0
    0|0
    • kasmasaydın derken son fotograflarda kasmadım sadece kol sıktım gögüsde herhangi bir kasma yok kasılda ileri gider , peruk annemin :( ek saç. gibi bişi uzatıyır

• Başlığa Türkçe anlamlarını da yazacaksan neden İngilizce yazdın? Ha pardon, KS'ye dünyanın her yerinden insan katılıyordu, haklısın...

0|0
    0|0
    • nedemeye calısıyon anlamadım

• Su atıcı ve kurutucu ilaç işe yaramış 😎😎😎

0|0
    0|0
    • one?

• O zaman suç sende 6-7 ay before after yazmalısın

• unutmuşıum

Yükleniyor...