Kapat

Ben evde mi kaldım?

yaşım 27 .şimdiye kadar kısmetlerim çıktı ama kafama yatan biri olmadı .bu ara çevreden herkes özellikle evliler evlen artık vs deyip duruyor .evde kaldın kızım diyenlerde var .bide herkes 30 larında erkekler 20 lik kızlar varken sana neden baksın vs diyolar tamam haklı olabilirler de sonuçta bakımlı fit biriyim yani .bide kısmet olmuyorsa olmuyor bıktım ya saçını başını yolasım geliyor artık böyle konuşan insanların .

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• fotonu link at bakalım giderin varmı diye...

0|0
    1|0
    • oldu sen ne boksun ki karar vericen bana

• adamına göre muamele

• neden evlenemediğin ortada çok terbiyesizsin...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• Evde kalma denilen birşey yoktur. Kişinin kendi kendini sürüklese ettiği bir uçurum vardır. Evlilik çağında 20'lik kızı kim ne yapsın. 20 yaşındaki bir kız evin hangi gereksinimini yerine getirebilir. Mahalle karılarının kafalarında uydurmuş olduğu senaryolar bunlar...

1|0
    0|0
    • ya ben zaten erkeğin büyük olmasına karşı değilim ama şu var benden 10 yaş büyük adamların nerdeyse hepsi evli .ee ben ne yapıcam tabiki gençlere bakıcam .insanın sinirini bozuyolar ya .20 yaşındaki kız ne yapabilir tabi hangi olgunlukla evlenir .sonra boşanıyolar işte iki üç sene sonra

• Annen bu duruma karşı çıkmıyor mu?

• çıkıyor ama ne yapsın .

• 30 yas cok degıl bence evde kaldın dıyenlerı takma kafana şahsen bende 30 yaşındayım ama 20 lık kızlarla ılgılenmıyorum

0|0
    0|0
  • Hic yolma ne yolacan? Banada oyle diyorlar bende diyorum af edersin seyim kalkmiuyor veya gayim veya ben evluiligi sevmiyorum yada size ulan sizin keyfinizin kahyasi olamam diyorum cikiyorum. Benimde yasim 31

0|0
    0|0
    • aptallar ya insanı sinir ediyolar .millet ne meraklı başkasının işine burnunu sokmaya

• Bazi seyler anlatmak istiyorum sana ama aciktan yazmak istemiyorum. Beni eklersen ordan yani ozelden yazayim sana

• off ne yapdin yaa sen cok olmusun 27

ben 24 e kadar beklerim en gec erken giderimde ama iste okuyorum 22 de anca okul bitecek ve kizida ben anne baba evinde tutmam utanirim be essek kadar adam oluyom daha annem gilin emrindeyim ahaha kendim ev araba aliyimda ögle kiza diyim benimle evlenirmisin diye

0|0
    0|0
    • üff sen köylüsündür kesin

• inanmiyorsan passaportu scannen yapiyimmi ? evde kalmis cocuk

• sus lan sen uzaydada yaşasan salaksın kabul et .22 inde git evlen banane .

• yok be kalmamışsın daha .. üniv. falan okuduysan çok normal..

1|0
    0|0
    • okuduk güya işte o yüzden böle oldu zaten .

• öle yaptık ama kaldık evde baksana .maskara olduk gerizkalılara

• ya takma sen onları kafaya :D

• 35 yasına kadar yolun var devaaam :))

0|1
    0|0
  • ön yargıyı yok etmek,atomu paralamaktan bile daha zordur.benim düşünceme gelirsek,yanlış kişiyle evlenmektense, hayatım boyunca yalnız kalırım daha iyi.gereksiz acı çekmemiş olurum hiç değilse..

1|0
    0|0
    • ayy gerizkalı lar yaa

• bulamam kardeşim bende şans yok

• kendi şansını yaratmaya bak o zaman :D

• ya bosver salla gitsin kulak asma kimse senden onemli degil sonucta ister evlenirsin ister evlenmezzsin hem daha gencsin evlenip napcan bosver :)

0|0
    0|0
  • Benle yaşıtsın. Benim yaşıtım hatunlar hepsi evlendi, sanırım kaldın evde :((( neyse keyfini cıkart bari <3

0|0
    0|0
  • benimde 27 bana da evlen baskısı var hahaha :)) evde ne kalcan ya evlilik zorunlu bir durum değil bir kere bunu benimse.

0|0
    0|0
    • değil ama sağlıklı bir insanım .bebek istiyorum yani

• aynen aynen aşk yalan birşey

• :) insnlar aşka inandığı kadar Allah a inansaydı cennetlik olmuştu hepsi. gerçekliği unutup inanmak istedikleri şeyin peşinden gidiyorlar. gördüklerine inansalar halbuki

• Evde kalkmak nedir ki şimdi? hem insan illa ki evlenmek zorunda mıdır rahat ol bir gün evlenirsin hayat böylede güzel yahu:)

0|0
    0|0
  • verilen cevaplara bakılırsa moral bozmana gerek yok

talibin çok işte :)

0|0
    0|0
  • ben seni alırım şekerim sen sıkma tatlı canını :)

0|0
    0|0
    • eyvallah

• yok istemem .30 yaşlarında olsun istiyorum .bebek istediğim için evlenmek istiyorum zaten yoksa evlenmem

• en fazla 30 yaşında birisi ile evlenmek istiyorsan kısa sürede evlenmelisin. ben ilk talip olarak sıradayım :)

• Evde kalma sınırı 33'e yükseldi denilebilir

0|0
    0|0
  • menopoza kadar yolun var takma kafana :))

0|0
    0|0
    • ya zaten çok şükür hastalığım yok yani bebek sahibi olabilirim ama insanlar yaşa takmış .kız 20 yaşında evlenior zorla doğruryor biz birşey diyormuyuz yani

• evlenip nPCAN be güzelim

0|0
    0|0
  • vakti gelmiş bence de bu güne kadar ne duruyordun

0|0
    0|0
  • hislerine kulak ver yanlış adımla ömür boyu acı çekersin hem 27 genç sayılırsın

0|0
    0|0
    • ya şöle şimdi benim yaşlarımdaki erkekler daha genç arıyor .benden 10 yaş falan büyüklerde evli oluyor .o yüzden bu yaşlar kritik

• güven eksikliği... kendine güven

• güven değil şans yok

• Esra erola git :)

0|0
    0|0
  • Ey iman edenler! Sabrederek ve namaz kılarak Allah’tan yardım dileyin. Şüphe yok ki, Allah sabredenlerle beraberdir.

0|0
    0|1
    • yapıyorum kardeşim .allah bu kargaşadan kurtarır inşş

• Yaratılıştaki mükemmelliği nimetleri lütfu göremeyip Allahü Te�l�'yı ink�r eden k�firler;sonsuza kadar l�netlenecekler, azaba uğrayarak da cehennem ehli olacaklardır.

• amin kardeşim .bu kadar masum bir yoruma bile eksi veriolar

• Gören de 40 yaş krizi sanıcak 30 u bekle olgun biriyle evlenirsin ;)

0|0
    0|0
    • e tamam da şöle mesela 30 lu yaşlardaki adamlar 20 lik kızlara bakıyor ee benden olgunlarda evli oluyor genelde

• aynı yaştayız aradığın özellikler neler?

0|0
    0|0
    • aradığım birşeyde yok ama olmuyor bir türlü kısmet

• var tabi

• ne peki? ve hangi ilden yazıyosun

Kızlar Ne Diyor 3

• 30 a kadar yolun var

0|0
    0|0
  • ben de 26 yaşındayım. aynı muameleyi bana da yapıyolar. ne kadar takmayım desem de bi süre sonra ben gerçekten evde mi kaldım demekten kandimi alamıyorum. adam gibi adam çıktı da ben mi evlenmedim diyorum cevaben. ama çok zor bi süreç bu evlilik çağı Allah yardımcımız olsun...

0|0
    0|0
    • kesinlikle haklısın .yani bende takmayayım diyorum ama insanın zoruna gidiyor .

• geçenler de bi söz duydum çok hoş, kısmet ya uzaktadır geliyordur ya küçüktür büyüyordur...

• aa güzelmiş

• bende 25 yaşındayım canm kimin karşısına ne zaman evlenilecek bir adamı cıkacağı belli olmuyor ki kader nasip kısmet bu işler bende bekarım bakalım hayırlısı olsun ya

0|0
    0|0
    • üff artık sinir oluyorum en safinaz tipler bile evlenip bana hava atıyor aklınca

• en iyisini yaparsın. bence şimdiden seni kızdıranlarla arana bi seviye koy

• öle yaptım zaten .görüşmüorum bile .ama buluyolar yine beni

Yükleniyor...