Çocukken yaptığınız yaramazlıkları anlatır mısınız?

sıkıldım.. şimdi eskisi gbi arkadaşlıklar veya oyunlar yok aklıma geliyor da çamurdan oyuncak yapardık kururturduk ne oynadık :)) ben çok yaramaz bi çocuktum kuzenimle annanemin samanlığını yakmıştım :) peki sizin yaramazlıklarınız ?

0|0
3371

En İyi Erkek Görüşü

• :D dur ihtisas alanımdan soru geldi...Eğer En güzel cewap beni seçmezsen dahada KS ye gelmem :))

.-Bakkaldan eve gelene kadar ekmegin butun kitir yerlerini koparip yemek.

.-Agzini tika basa leblebi tozuyla doldurup karsindakinin yuzune yaklasarak ''papaz'' demek.

-Demir parmakligi olan evlerin onunden gecerken eldeki cubukla parmakliktan tirrrrrrrrrrrrrrrrrkkk sesleri cikarip ev sahiplerini rahatsiz etmek.

-Perdeden perdeye ucarak tarzancilik oynamak ve kopan kornis yuzunden anneden hafif yollu sopa yemek.

-Karli havalarda sinifa gizlice kartopu sokup on sirada oturanlarin onlugunden iceri kaydirmak

-Kertenkele yakalamak ve boynuna ip baglayip arkadaslarinin yaninda gezdirerek hava atmak.

-Kucuk yesil kurbagayi kibrit kutusunun icine koyduktan sonra paketleyip kizlara hediye etmek.

-Evin icine cadir kurup kizilderilicilik oynamak.

-Buzdolabinin isiginin dolap kapaliyken de yanip yanmadigini anlamak icin bicakla dolap kapisinin lastiklerini sokmek.

-Oluklu sactan catisi olan cay bahcelerinin catisina tas atip tasin catidan yuvarlanirken cikardigi sesleri dinlemek.

-Apartmanlarin kapi zillerini veya taksi duraklarinin elektirik direklerindeki cagri zillerini calip kacmak.

-Pizzacilari,kebapcilari arayip komsunun adina sipariste bulunmak.

-Kedinin dort ayak ustune dusup dusmedigini gormek icin kediyi balkondan atmak.

-Disleriyle gazoz acmak,kolayi calkalayip ona buna puskurtmek.

-Kafayi balkon demirleri arasina,parmaklari siseye veya musluga sikistirmak.

-Balkona gizlenip gelene gecene su tabancasiyla su puskurtmek veya nisan alip tukurmek

-0900 lü telefonları arayıp babamın maaşınn yarısı kadar para getirmek

-Maç yaparken baktım yeniliyoruz.hemen topu Almancının balkona atmak maçın bitmesi ve topun bana kalması

-Ankara sitelerden zamanında 500 binliraya beyzbol sopası yaptırmak ve onla oyunlar oynamak ve adam döwmek :)

-dersten kaçma çeşitlerini saymıyorum bile..

-BAK BUNU İYİ OKU :)) 15 TATİLDE KÖYE GİTTİM KAR YAĞMIŞTI..LEĞEN İLE KAYA KAYA ÜSTÜM BAŞIM HEP ISLANMIŞTI :) BABANNEM ODAYA KİLİTLEDİ AMA BEN ÇIKACAKTIM DIŞARI..KORNİŞ LERİ SÖKTÜM 2 YE BÖLDÜM..DEDEMİNDE ABDEST ALDIĞI TABUREYİ ALDIM..ÇİWİ İLE BUNLARI BİRLEŞTİRDİM.ALTINADA NAYLON ÇEKTİM BİDE İP AYARLADM..EN HIZLI WE EN TEMİZ BEN KAYDIM :))

-TUFAFİYECİ MUSTAFA AMCANIN CAMEKANI İNDİRDİM

-taso oynarken yeniliyorsam hemen kavga çıkarırdm..

-sporcu kartı oynarken yeniliyorsam kaç kağıdımı üttün die sorar sonra o kadar yumruk atardım :)) çok fenaymışım yaa :)))

DAHA SAYMAMI İSTEYEN ARKADAŞLAR WARSA AKŞAMA KADAR SAYABİLİRİM :)))

0|0
    0|4
    • Hayır özel ilgi alanım ondan :D

• çikolata ?

• SÜTLÜ OLSUN..TADINI ÇIKARARAK YEMEYİ SEWERİM :) AĞZIMN KENARINADA BULAŞIRSA İŞARET PARMAĞIM İLE YUWARLAYARAK TEMİZLERİM :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 70

• üff ben anlatırsam içeri atarlar beni :D)))

1.ADAM YARALAMA : Çocukluk arkadasım bnımle top oynamak yerıne mahalledekı kılarla sek sek oynuyo dıye bısıkletın camurlugunu kafasına vurmustum :))

2.KUNDAKCILIK : Sırf itfaiye çağırmak ve onları yardım edip itfaiyeci olmak için Kocman Ahşap Beyaz bir köşkü yakmaya kalmışım :))

Bunları toplasam heralde bı 10 sene yerdım :D

ben bıldıgın duz duara tırmanan cınstenmısım :))

Ha bıde KÖR NİŞANCı diye bir lakabım vardı.. 3-4 cocuk benı kovalardı ytişemezlerdi :D baktım gerı dönüyolar taş atardım içlerinden birini muhakak vururdum :D))

Ya ben ne pisliq bi çocukmuşum :S

1|1
    0|2
  • :)bende asfalta çıkmıştım arabaları oyuncak sanıp dit dit dit demiştim annemler beni bulamayınca polise haber vermişler bir bakmışlar ki arabaların arasında oyun oynuyorum:) bir keresinde de bana kızan bakkalın camını kırıp topuklamıştım ancak gelen arabayı görmeyinde araba mı bana vurdu ben mi arabaya anlamadım:):):):):)

1|0
    0|3
  • En basitinden bir tane anlatayım. Ortaokuldayken ingilizce etutune gidiyorduk okulun. Etüt ilkokullarin sınıfında oluyordu. Türkçe öğretmeninin oğlu da bizim sınıftaki. O gün de Türkçe den kötü almıştım. Tabi sinir tavanda bu ilkokullarin sıralarına yastık koyuyorlar yumuşak yere otursunlar diye bende onun altından iğne gecirmistim. Bunun sırasına oturmasını bekledim. Geldi geldi geldi tık oturmasiyla tavana firlamasi arasında bir saniye bile geçmemiştir. Ingilizce den iyi dayak yemistim ama çok gulmustum. Bu daha birsey değil daha neler var ama en kısası bu. B-)

1|0
    0|2
  • 1- 3. kattan kuma atlamak,

2- kayacakta kayarken düşüp kafayı şişirmek.

3- salıncakta en yükseğe kim çıkcak derken yere yapışmak,

4- yatakta zıplarken düşüp kafayı delmek.

5- futbol oynarken topun kaçtığı damdan topu alırken bileğini çıkartmak!

oooo bu liste uzar gide, sıkmayayım sizi :D

1|0
    0|3
  • hangi birini anlatayım bilemedim ki :/ bi amca vardı top oynatmazdı bize daha doğrusu 2 amca idi bunlar karşılıklı evlerde otururlardı ne zmn top oynasak muhakkak biri iner bıçakla bizi kovalardı bizde intikam almak için kapısını tekmeler kaçardık yada balkonuna kedi atardık bir gün çok fena tutuldum bu amcalardan birine onunda oğlu savcıydı gittim marketten bi kaç tane torpil aldım elektrik bandı ile 3 torpili bir birine bağladım bu şekilde kendi tabirimce bi kaç dinamit yaptım sonra bunların fitillerini arkadaşlarla aynı anda ateşe verip bu amcanın camınıda taşla kırıp tek tek içeri attık ve ertesi gün üst katta dayımlardayım kapı çalar yengem açar kapıyı ihtiyar beni sorar görünürüm buna ve bana seni savcılığa vericem diyip gider işte o yaşlarda başladı hukuk mücadelem.. birde hiç unutmam yaa balkandan aşağıya işemeyi çok severdim millet işememe birşey demez düşme tehlikem olduğu için kızardılar.. sonra çocukken kuş sevdam yüzünden kolunun komşunun kiremetlerini az kırmadım beni arayanın gök yüzüne doğru seslenmesi yeterdi muhakkak bi damdan ses verirdim..

0|0
    0|2
  • ben tv ye ve yükselticiye takılı 3 lü pirizin içine çişimi yapıyodum mavi mavi kıvılcımlar çıkıyodu gerçekten bunu neden yapıyodum bilmiyorum ama eğlenceli oluyordu :D

1|0
    0|3
  • örneğin bir hıdırellezde belediyenin iş makinası garajından koca bir traktör lastiği çalıp ateşe verip, mahallenin elektrik tellerini yakmamız gibi mi? hiç gülmedik...hep kaçtık...ama dayak bizi evde herzaman ki sıcaklığıya bekliyordu. İspici hacı amca, ispiledi bizi evebeynlere.

0|0
    0|2
  • Puding aldırmak ve yemek için ağlarmışım :)

bir de sırf arabaya bınmek için yapmadığım kalmazmış arabaya bınıp gezmeye baslayınca susar gezmenın keyfını cıkarırmısım :)

1|0
    0|3
  • Tabakları ters çevirme gibi bir huyum vardı. Lakin tabakların dolu ya da boş olması pek mühim değildi. Kaç kere içi çorba dolu, salata dolu, yemek dolu tabakları ters çevirmişimdir. İyi ki dayak yemiyorduk valideden ahahah

2|0
    0|1
  • Bir gün... (okuyabilirsen bir çocuk olursun belki...)

11 yaşındayım aklımda tek bir şey var sıkıldım beeee :/ :! :) :D xD XDa

Okuldan eve geldim çantamı fırlattım bir köşeye,hızlıca mutfağa ilerledi,soluk soluğa dolabın kapısını açtım ve hunharca gözüme kestirdiğim atıştırmalık gıdaları yarım yamalak tükettim,nefessiz bir şekilde mutfaktan fırladım,ablamın yatağının başına gittim yastığın içine su dolu bir balon koydum,hızlı ve sessiz bir şekilde uzaklaşırken,tuvalete biririnin girdiğini gördüm,tekrar mutfağa daldım bir kovaya su doldurup tuvaletin önündeki paspası kaldırdım ve suyu dikkatlice oraya boşalttım ki çıkan kişi çoraplarını tazelesin,kalan suyla birlikte annemlerin odasına yöneldim ve yatakların olduğu dolaptaki tüm yatakları ıslattım bu gece kimse uyumayacak :D salona yöneldim babannemin dişlerini koyduğu bardağa ya hamleee onu alıp ablamın günlüğünün içine koydum bardağın içineyse,sakız şeklindeki yara dişlerini (bunu o ana düşünüp bakkala fırlamıştım 2 tane almıştım o dişlerden birini dişime takıp eve gelmeden yemiştim :)) , engelli bir halam vardı bizimle yaşardı onun bastonlarının dirseklerinin koyduğu yere tutkal sürdüm (gerçi o pek işe yaramadı sadece elbisede kir yaptı :/ ) daha sonra balkona geçtim çamaşırlar asılıydı kontrol ettim biraz nemliydiler,pantolonların ceplerini salçayla doldurdum :))) en son salonun yanındaki odaya geçtim beynim durdu birden neyse bu kadar yeter bugünlük diyordum ki seccadeyi gördüm o da babannemindi kısacası günün combosu ona geliyordu salondaki çekmeceden iğneleri alıp gazeteden kestiğim seksi ablaların resimlerinin boyboy iğneledim seccadeye ve güzelce katladım :D huriler gerçek oldu :))) o sırada ufaktan bir çığlık duydum ..mal,yorgun bir surat ifadesi takınıp hole doğrdu ilerledim tuvaletten ablam çıkmıştı bu ne lan böyleee dedi..hiç aldırmadım ve ben dayımlara gidiyorum onlarda kalcam b... la oynucam canım çok sıkkın dedim çantamı da sırtıma atıp çıktım evden ... sonraki gün mü ? O daha sonra belki ama şimdi değil...

0|0
    1|4
  • en büyük yaramazlığım kediyi su kuyusuna atmamdı, sonra çıkardılar gerçi bütün mahalle seferberlik ilan edip. Bende 1 ay tecavüzden suçlanmış muamalesi gördüm mahallenin ileri gelenlerinden. :((

1|0
    0|3
  • bi gün ağaçlık bi yerde ateş denemesi yapıyorduk arkadaşımla yakıyoduk işeyerek söndürüyoduk sonra biraz bekleyelim büyüsün dedik öyle büyüdüki çişimiz yetmedi itfaiye hortumu ancak kesti yangını korkudan eve kaçıp yatağın altına saklanmıştım :D

1|0
    0|2
    • bende sağlık ocağını yaktm dediğin gibi işeyerek söndüreye çalıştm :D

• eksi verenlere hatırlatma o zaman çocuktum ufacık tefecik içi dolu turşucuktum :D

• Annenim cüzdanından para tırtıklardım ve sokaktaki bütün çocuklara leblebi tozu ısmarlardım,damağımıza yapışırdı tozlar ve bu yüzden bir çok kez biribirimizin suratına hapşururduk istemsizce.

1|0
    0|3
    • :D ben yerdn 100 binlira bulduydum mahallenin çocuklarına sporcu kartı dondurma ısmarlamştm :D

• anahtarları çöpe atmak,suya köpük dökmek,kibridi suya atmak,süpürgeyi çatıya atmak,ayakkabının içine toplu iğne koymak,çamaşır sepetininin içine köpek yavruları koymak daha neler neler saymakla bitmez...

1|0
    0|1
  • Baklava tatlısın üzerine oturup güzelim tatlıyı... :D :D :D

Eskiden yer sofrasında yerdik yemeklerimizi. bir gün siniyi kafama geçirdim aç kalmıştık :D :D

1|0
    0|1
  • sevmediğimiz bir aile vardı.doğulu.3 katlı bir apartmanda rahat 40 kişi yaşarlardı.apartmanın su tahliye borusunu torpillerle patlatıp parçalamıştık.kuzenle yazın tüftüf denir bilen bilir kağıt külah atılır hatta ucuna iğne bile takılır onlardan hazırlar camı acık arabaların içine atar kacardık.kaç kez taksiciler kovaladı.kağıtları ufak ufak parcalara ayırıp balkondan aşağı atardık konfeti gibi yağardı her tarafa.akşama kadar mahallede top oynar bütün mahaleliyle kavga ederdik akşam eve şikayet gelirdi.normal sokaklarda gezmez duvar üstlerinde dolasırdık.okulda tenefüslerde bir oyunumuz vardı okulun catısı heryerinde oynardık.çocuk değil gangsterdik :D daha aklıma gelmeyen bir sürü şey var :D

0|0
    0|3
  • Stratejik yaramazlığım, mutfaktaki malzemelerin yerini değiştirirdim :D

Aksiyon, macera yaramazlığım, kedi köpek mahalledekilerin hepsiini beslerdim sonra köpekleri kedilere saldırtır ve köpekleride taşlardım, kedilere zarar vermesinler diye :D

Savaş yaramazlığım, maceram komşu çocuklarını döverdim :D

Akıllı yaramazlığım ise tüm mahalle büyüklerinin parmakla gösterdikleri en akıllı çocuk ünvanını sürekli korumamdı :D :D

1|0
    0|1
  • Ben her bayram babaannemlere giderim her bayram benim çocukluğumdan açılır

çok büyük işlere imza atmış biri olarak ailenin vukuat torunu benimdir ayıptır söylemesi :)

1|0
    0|3
  • 6-7 yaşlarında abimle birlikte annemin sigara paketinden 1 dal sigara yürütüp, salonun ortasında üstümüze battaniye alıp içerken, kafamıza yediğimiz şaplağın sonucunda öğrendiğimiz en önemli şey; sigarayı salonda değil, annemin kokuyu alamayacak ve sesimizi duymayacağı başka bir odada içmemiz gerektiğiydi :)

0|0
    0|3
    • :D bende sigaranın ucunu bantlardm yakınca pofffffff ederdi :D

• Kiracımız kıyafetlerini yıkayıp balkona asardı bende kardeşimle üzerine çişşşşşşşşşşş :D sonra evlerin içine torpil atardık milletin arabasını çamura bulardık kapı önünde duran ayakkabıların içine su dökerdik kapı zillerini ince bir tahta parcasıyla basılı tutturup kaçardık kışın hortumla yerleri ıslatıp buz tutmasını sağlar sonra saklanırdık millet düşerdi biz güler eğlenirdik daha sayıyım mı ? :D

0|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    50

Kızlar Ne Diyor 33

• pazarcı teyzenin bahçesine girip , domates biber kıvırcık

ne varsa toplayıp , pazarcılık oynardım.

sonra teyze anneme şikayete geldi ben bunlardan para kazanıyorum diye.. bende ne biliyim küçüktüm. zavallı bizimkiler bütün bahçenin parasını ödemişlerdi hiç unutmam...

domatesleri ezer salça diye oyunda kullanırdım.. ayyyy gülme krizine girdim :D

1|0
    0|0
  • oyun olsun diye dolapların içine girer orda uyuyakalırdım :D annemde deli gibi aradı beni sonra alıştı her bulamadığında dolaplara bakardı hep:D

0|0
    0|0
    • sıpa kardeşim yaptı onu bi kere ..polis ewe geldi kız masanın altında sandalyelerin üstünde çıktı geldi...:D şaka yaptımmmmmmmm dedi bide :d

• bi keresinde etrafimda dolaşan kocaman bi sineğe kitap fırlatmıştım sineğin bacağı ve kanadı kopmuştu ardındanda çok pişman olup kopan parçaları yeniden uhuyla yapıştırmaya çalışmıştım hatta bacak yerine çalı süpürgesinden kopardığım küçük bir parçayı yapıştırmaya çalıştım daha sağlam olsun diye sonuç baştan aşşağıya kadar uhuya bulanmış paramparça ölü bir sinek

zavallıcık yaa sinek sinek olalı böyle zulm görmedi

0|2
    0|0
  • ya ben usluydum yaa:))bizim bir horoz vardı ama pek bir deliydi onu kudurtup dururduk ama ben koşamazdım biraz nazlıydım,ablamlar beni önden koştururdu sonra horozu kudurtup yanıma kaçarlardı:))))))))

0|0
    0|0
  • yeni yürüyomusum eve annem kasayla mandalina almis ben bi kaçini goturmeyi beceremeyince mutfaga esofmanimin içine koymusum annem gelmis beni kaldirmak istemis agir gelmisim sonra mandalinalar döküldü diyo annem cok gülmüs bana anlatinca hala gülüyorum pembe pembe esofmanin vardi dio cok tatliymiism laf aramizda :)))

0|1
    1|1
  • Ben evde garip deneyler yapardım.Bir keresinde pilleri ateşe atıp,patlatmıştım.Çıkan ses gerçekten ürperticiydi.Ocakta şeker falan eritirdim sonra şekerin eriyince neden kahverengi bir sıvıya dönüştüğünü anneme sorardım.Annemin tepkisi ise "Kızım bırak,gitti jumbolar,jumbo takımımı bozdun"

Beş dakika yerimde oturamazdım,her şeyi karıştırırdım.Ateşle oynamayı çok severdim.Allahtan evi yakmadım.Annem çok çekti benden,şu an anlıyorum neler çektiğini.

0|0
    0|0
  • genelde uslu yetiştirildim şimdi bunun zararlarını görüyorum tabi ama 2-3 tane vardı benimde mesela eskiden benim olmayan şeyleri alıp eve götürürdüm yani çalardım kadınların çantası çok dikkatimi çekerdi ama çantalardan bişey almazdım makyaj malzemelerini kurcalardım özellikle bunun kötü bişeey olduğunu 5 yaşında ciddi bi konuşmadan sonra idrak ettim tabi

0|0
    0|0
  • bende yaramazdım her gün dayak yer yapmayacagım der yıne yapardım :D

0|0
    0|0
  • o zaman 6 yaşındaydım eski evimizden taşınmadan önce annemden o çok sinir olduğum komşumuzla vedalaşıcam diye izin aldım ve kapılarının önündeki butun renkli ayakkabıları siyah ayakkabı boyasıyla boyadım :) güzel bi vedalaşmaydı :D

0|0
    0|0
  • Balkonlara yumurta atardım.

Cam sehpaların üzerinde tepinip kırardım.

Sonra ip atlamaya karar verdim Komşu çocuklarını topladım hadi benim yaptığımın aynısını yapıcaksınız dedim ve yan apartmandan bir amca ''çok gürültü yapıyosunuz hadi gidin evinizde örgü örün'' dedi. Çocukluğuma, hayata en önemlisi de o amcaya küstüm :(

0|0
    0|0
  • ben cadi gibi kizdm ya 1 yada 2 sifitaydim daha cok kucuktum benim sinifimda bi kiz vardi coook sessizdi tenefuste okul bahcesinde oynarken bi baska kizla onu koseye sIkIstirmistim, elime kum almistim kizin agzina sokuyordum kiza oyle eziyet cektiriyordum hic unutmam onu

0|0
    1|1
  • Şirinleri gerçek zannederdim televizyonun içinde yaşadıklarını düşünürdüm bakalım bağıracaklar mı diye hoparlör deliklerinden içeri annemin tığını sokmuştum:)

0|0
    0|0
  • Babaannemin yeni yumurtadan çıkmış civcivlerinin kafalarını teker teker pıtt diye çekip imha etmek oda yetmezmiş gibi civciv mezarlığı kurmak... Allahım nasıl vahşi bir yaratıkmışm ben öyle :D şimdi dokunamam bile.

0|1
    0|0
  • küçükken evde beslediğimiz hayvanlara bi şekilde zarar verirmişim istemeden tabi abimle akvaryuma canı çeker balıkların diye kola dökmüştük bayramda yine balıklarımız vardı kolanya tutarken onlarda ister diye dökmüştüm eee tabi balıkların sonu belli kuşumuzun da yumurtasını sıkmışım sonra kuş kaçmış tabi ilkokuldaykende fare zehrini köpek maması sanıp dışardaki köpeğe vermiştim sonra köpeği gören olmadı çok üzüldüm yine hatırlayınca yaaa :)))

0|0
    1|2
  • sinekleri yakalardim sonra binbir zahmetle tek kanada ip baglayip kopek gibi gezdirirdim

ama ince iştir, kanadin kopmamasi lazim ipi baglarken <3333333

köpeksinek <3

0|1
    0|1
  • Babannem'in sakladigi bayram sekerlerini calardim.

Agaclara dalardim ajsjsksksk bu cok eglenceli taaa ki pijin biri ihbar edene kadar.

1|0
    0|0
  • sokaktan satıcı geçerken mesela lahmacuncu geçerken balkondan lahmacuncu deyip içeriye kaçmak adam sürekli bakıyo kim bağırıyo diye hahahah çok komikti ya hele simitçiye bunu sürekli yapardık =))) tekrar çokcuk olmak istiyorum yaaaaaa :)

0|0
    0|0
  • sokaktan gecen insanlarin ustune su dokuyodum balkondan :/

0|0
    0|0
    • bende 15 sene önce terastan liseli ablaların kafasına bozuk güvercin yumurtası atardım.. :/

• Ben iki defasinda kardesim gibi sevdigim kuzenimle kacmistik tabi pek uzaya gidemedik, komsu yetismisti..

Bi keresinde salondaki cekmece (yada onun gibi birseydi) devrilmistim. Cekmecenin ustunde cikolatayi alacaktim ama boyum yetmemistim..

0|0
    0|0
  • Aşırı yaramazdım. :( Seni ailemle tanıştırayım ben.Annemle babam çok iyi anlatır yaramazlıklarımı.Ben çok utanıyorum. :(

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    13
Yükleniyor...