Kapat

Spordan sonra nasıl yiyecekler tüketilmeli?

Arkadaşlar spordan çıktım çok açım kahvaltıdan beri bişey yemedim. Annemde sana mantı haşlayım falan diyo ahhajaha ama ağır gelir öyle şeyler diye düşündüm ve ne yiceme karar veremedim yardımmmmm

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hedefinize göre değişebilir.
    Hacim için yapanlar carb. + Protein olarak alıyor, definasyon yapanlar az carb. + protein alıyor.
    Tavsiyem tavuk göğsü, Kırmızı et (yağsız), Balık, Lor peyniri, Yulaf ezmesi gibi. Hindi etini de unutmamak gerek.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncellıkle ben her zaman portakal suyu içerim yanımda mutlaka vardır. evdeysen eğer once güzel bir salata yapsın annen ve kıyma + et türü birşeyler olsun yemekte ılla dırek et yemek zorunda degılsın ama arasında serpiştirilmiş olsun mutlaka ve sakın ekmek yeme.

0|0
    0|0
  • aaah ahh

Bakın; nasıl beslenirseniz öyle gözükürsünüz

birgün değil her gün yaparsanız olur, beslenme düzenin olacak bu 1 2. si protein ağırlıklı besleneceksin

0|0
    0|0
  • Ben spora başlamadın önce sağlam bir kahvaltı Yaparım Ballı süt olmazsa olmazım 2saat sonra başlarım ne varsa artık yiyecek protein ağırlıklı üzerine protein tozuyla sütü karıştırıp içerim olay tamamdır 😉

0|0
    0|0
  • Salata ve meyva yoğurt..

0|0
    0|0
  • Tavuk en iyidi ama kızartma değil ızgara :)

0|0
    0|0
  • salata ya da soğuk yemek

0|0
    0|0
  • protein ağırlıklı şeyler ye

0|0
    0|0
  • ekmek ye :D

0|0
    0|0
  • Konseve ton balığı, tavuk, pilav.

0|0
    0|0
  • ızgara tavuk , yağsız az makarna yiyebilirisn. ya da salata. ama tavuk olsun.

0|0
    0|0
  • spordan önce karbonhidrat sonra protein ağırlıklı olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Salata, meyve ve özellikle yoğurt yiyin. Yoğurt tok tutar sağlıklı beslenmenize yardımcı olur. Spordan önce veya sonra hiç farketmez her zaman hafif yemekler yemeyi tercih edin yoksa yaptığınız sporun faydasını göremezsiniz :) bol su içmeyi unutmayın

0|0
    0|0
  • Kolay bir şey istiyorsan az Yağlı salata ye içinde biraz peynir olsun ama vaktim var diyorsan et bişir Fırında onu tüket

0|0
    0|0
  • Mantiyi yapsin annen ben yerim 😂 sen yogurdunu ye sadece 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...