Barfiks , şınav ve göğüs yayı ile omuz genişletilebilir mi?

Arkadaşlar boyum 1.80 kilom 60 . kilo alma problemim var ilaç kullanıyorum. omuzlarımı yana doğru genişletebilmem için hacim almam gerkeiyormuş 1 ay body yaptım lakin bir takım sorunlardan dolayı bırakmak zorunda kaldım. bu 3 hareket ile omuzlarımı 5-6 ayda azcık dahi olsa yana doğru genişletmem mümkün müdür?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Göğüs yayının etki edeceğini sanmam o yayın amacı göğüs kafesini açmak. Barfiks ile kol kasların ve birazda karın kası hariç bir yer gelişmez. Şınav etkili olur ama ellerin kapalı olarak yapman gerek birbirine değecek yani ellerin o şekilde fayda eder.

0|0
    0|1
    • barfis hiç kanatları falan genişletmiyor mu usta? kanat sayesinde omuzlar geniş gözükür benim bildigim

• Kanatların gelişmesi omuz başlarının gelişmesinden çok çok ayrı bir konu. Tamam fayda eder ama senin amaçladığın görüntü için şınav üzerinde yoğunlaşmalısın. Birde kilo ve beslenme çok önemli, cılız olup 24 saat çalışsan boş. Yiyebildiğin kadar ye ancak tabiri caizse hayvan gibi de o şınavı çek. Mekik çekmeyide unutma aksi halde göbek kendini göstermeye başlar..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• barfiks kanat kaslarını geliştirir geniş tutuş eller dışa dönük yaparsan, içe dönük yaparsan biceps çalışır. şınavın etki ettiği yer triceps ve göğüstür, göğüs yayının ne iş yaradığı hakkında bir fikrim yok, kısaca geliştiremezsin o şekilde

0|0
    0|0
    • spor salonuna gitmeden yapamam yani illa spor salonu onada maddi imkan yetmiyor

• spor salonu olmasa da omuz çalışması için dumbell şart, ve iyi bir beslenme.

• 180 boy kilo 60 70 kilo olsam daha geniş dururmu peki? arkadan 5 yıllık sporcuymusum gibi geniş duruyor fotograf atayım isterseniz

• Göğüs yayğı için 45 derecelik açıyla sırt üstü yatıp dirsekler 90derece kırık kollar yana açık pozisyonda başlayıp 2 dumbell'ı yukarı doğru kaldırıp indirmek işe yarıyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • şınava biraz daha ağırlık versen olur dostum

0|0
    0|0
    • hocam bana nasıl bir program önerirsin şınav hiç durmadan 30 barfiks ise hiç durmadan 10 tane çekebilme kapasitem var.

• bak yer antremanı yap açma germe hareketleriyle başla. Ardından set şeklinde yap kendıne mesela şınav 4 set her sette 20 bas gibisinden onu kendın ayarla ama hic birinde 20 nin altına düşme hedefi yuksek tut vucudun kasılsın bıraz

Yükleniyor...