Sevgilim askere gidecek, çok korkuyorum!

Sevgilim askere gidicek.. Çok korkuyorum çarşı iznine çıktığında beni aldtama ihtimali nedir ? Beni çok sevdiğine eminim.. Ama ynede içimde bir korku var :s Erkeklerin içinde kalıcak sonra çarşı iznine çıkınca bir sürü kız görcek acaba üstlerine saldırır mı ? :( Siz sevdiğinizi yada eşinizi aldattınız mı ? :(

Güncellemeler:
Bide biraz torpille rahat bi pozisyonda yapcakmış askerliği sporla ilgilndiğinden falan :s

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• eğer seni gerçekten seviyorsa kucağına kızda atlasa s... eder. Eğer bunu yapabileceğine eminsen seni asla aldatmaz. zaten çarşı izninde yok kahvaltı yapayım yok yemek yiyeyim yok marketten ihtiyaçlarımı alayım diyene kadar çarşı izninin yarısı geçer.geri kalan yarısınıda internet cafe de geçirir o işlerle uğraşmaya fazla zamanı olmaz. Askere gidiyo yani tatile değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bende sevgilimi çarşıda karı kızla aldatırım ümidiyle askere gitmiştim..

sonuç = hakkari'ye düştüm..

2|1
    1|0
  • ahaha ya arkadaş çarşı izninde neden aldatsın zaten haftanın bir günü çıkacak. aldatırsa gitmeden aldatır zaten. böyle paranoyaklık yaparsan aldatmayacağı var sa da altadacağı tutar görürsün. çarşıya çıkınca bir asker sen oradan geçen bir kız olsan askerin üzerine mi atlardın? az mantıklı düşün ya. ayrıca torpil olayı askeriye de kalkmıştır. herşeyi kuvvet belirler.

1|0
    0|0
  • Seni aldatmak istese burnunun dibindeykende aldatır, ama aldatmak istemesse dünyanın diğer ucunda olsa gene aldatmaz. Sen sevgilini tanımadın mı bu zamana kadar. Bu güvensizlikle ileride onunla nasıl evleneceksin?

0|0
    0|0
  • nereye çıktı askerliği

0|0
    0|0
  • ne kadar seviyorsa sevsin ,doğu haricinde başka bir yere düşerse erkeklik ihtiyacını giderir,aşık olmaz sadece ilişkiye girer Mast. gibi düşün..

0|0
    0|0
    • Eminmisin :s sen yaptın mı :s

• EVET ,hemde nisanlıydım :(

ama oranın psikolojisi bambaşka..

Kızlar Ne Diyor 5

• Askerlerle takılan kızlar o yolun yolcusudur erkek arkadaşında bunu yapıcak kişilik varsa s*ktir et onu zaten

1|0
    0|0
    • :( of çok üzülüyorum :( Benim haberim nerden olcak işte böyle şeyler olduğundan haberm olmayacağı için korkuyorum ben .s

• elbet çıkar ortaya bi şekilde ama sende güvenmiyosan ayrıl

• Of klasık turk kezban detected

1|0
    3|0
  • Aldatmak istese ayni sehirdeykende yapar. Bu düşünce seni sakinlestirmeli Aslinda. Yani güven önemli

0|0
    0|0
  • yuh üzerine atlamak ne demek ya güvenmyrsan sevglne açık açık knş

0|0
    0|0
  • Beni Eklermisin ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...