Çok bunaldığınız anlarda ne yaparsınız??

çok bunaldğiniz anlarda neler yaparsınız çok sorunlarınız var ve bir türlü çıkar bir yol bulamıyorsunuz ne yaparsınızz?ben şu an öyle bi durum fikirlerinizi istiyorum ...

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• dışarı çıkar yürürüm ve biyerde oturur iyice düşünürüm sonra bakarım ki çok üzüyorum kendimi beterin beteri var sağlığım yerinde kendine gel derim gözyaşlarımı silerim ve daha güçlü olmam gerek der toparlanırım.sonra da gülümseyerek kendime yeni sayfa açarım ve kendime meşgul olcak yeni şeyler aramaya başlarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bahce evi var havuzda var gider yüzerim, orda güvercinler var onlarla ugrasırım, Eger kış ayındaysam yine giderim oraya gezerim manzarayı izlerim karda yürümeyi severim.

0|0
    0|0
  • Eğer sevmediğin kişilerin yüzüne bakmak zorundaysan ve istesende kaçamıyorsan; gülümseyerek ağlamayı öğreniyorsun demektir..

1|0
    0|0
  • bi çok keza ölmeyi düşünmüşlüğüm vardır. Allah affetsin. ama unutmaman gereken şey dostum, her geceden sonra bir sabah ve her yokuştan sonra bir iniş vardır. sabret bunlar senin artı hanene yazılacak!

0|0
    0|0
  • evde kapanıp müzik dinlerim genelde.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarla kafamıza bişiler sıkarız anladın sen onu :)) bildiğim en iyi yöntem , değişik yöntemler varsa bilmiyorum , senin yazın sayesinde öğrenirim bende.

0|0
    0|0
  • arabaya atlar tur atarim cok cok bunalmissam sehir disina cikarim 2-3gun telefonumu kapatir soyutlanirim bir sure

0|0
    0|0
  • dua et.. buradan öğrendim..

1|0
    0|0
  • dışarı çıkarım

0|0
    0|0
  • Gece olunca yıldızları izlerim onlar bana huzur ve rahatlık verir.

artı yol Gösterirler..

0|0
    0|0
  • Benzer sorular soruldu az önce. Daha bir saati olmadı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hemen bir müzik açarım ve dinlemeye başlarım.Daha sonra elime kapıt kalem alırım içimdekileri dışaro atarım rahatlarım.

0|0
    0|0
  • dışarda yürürüm yağmur varsa daha iyi olur duygusal bi müzik eşliğinde ağlarım

0|0
    0|0
  • ağlarım müzik dinlerim yada dışarı çıkar gezmek isterim yalnız ..

0|0
    0|0
  • Yatağa uzanır gözlerimi kapatır güzel slow müzikler açıp olmasını istediğim şeylerin hayalini kurarım.

0|0
    0|0
  • Su bulurum.

Duş, vinç, denız, nehir, göl, vs.

Su bana huzur veriyor..

0|0
    0|0
  • dorukceylan'ın sordugu soruya bakarsan sorunun cevabını alırsın.. Saygılar:)

0|0
    0|0
  • ben bol bol dua ederim :) beni cok rahatlatiyor...

0|0
    0|0
  • hemen gözyaşlarımı akıtırım..

0|1
    0|0
  • bu aralar bunalıyorum dışarı cıknca rahatlıorum ama hep aynı çok sıkılıyorumm

0|0
    0|0
  • düşünmemek için net.te takılırım...

0|0
    0|0
  • en yakin arkadasimla dertlesirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...