Kızların kırmızı çizgileri nelerdir?

evlenmeyi füşündügünüz kişiniden nelere belkersiniz kızlar ? benm 4 yıllık ilişkim , evlenmeyi düşünüyordum , sevgilimin annesi yüzünden bitti nedenleride kızının giyimine karışmam, sevgilimin arkaşlarını kısıtlamam, ve ailemin alım gücü az oldugu için eşyalaraı ortak almamızı istemem :)) inanın çok ama çok seviyoduk birbirimizi ben gurbete işe girince bunlar bi nevi bahane oldu çünkü kızını uzaga göndermek istemiyodu bi nevi iç güveysi dahat arıyodu benimde öyle biri olmayacagımı çok iyi biliyodun :) bu hikaye çerçevesinde kızların kırmızı çizgileri nelerdir :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bi kere ailesine yada başka ortamlarda beni daima korumalı sahiplenmeli sonra dinine önem vermeli alkol alem olmucak ve küçük hedefleri olmamalı en yükseği hedefleyip çalışkan olmalı

1|2
    0|0
    • walla çok güzel isteklerin var :) ama ben kız arkadaşımı çevresinden korudum çok saftı ama dediki sen beni kısıtlıyosun :) ne güzel inançlı istiyosun ama bi kıza kapalı giy diyince çıldırır :)

• inş dikkatli adımlar at

• adımlarım dikkatlidirde :) allah kötü insanlara karşılaştırmasın ayrıca devir çok zor insanları tanımak çok zor :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Sahsen ben beni kisitlamaya basladigi anda bitirim iliskiyi. Tamam karisabilir ama kisitlanirsam bunalirim canimsıkılır o ortamdan ve insandan uzaklasmayi tercih ederim..

Esyalara gelince bunu istemen en dogal hakkin herseyi erkek tarafi yapacak diye bir zorunluluk görmüyorum.. Mesafeye gelincede anlayabilirm uzaga gondermek istemeyebilirler fakat o kizin da kendine ait bir yasantisi olacaktir erinde sonunda basinin dibinde tutmasi gerekmez annesinin.. Hem akrabalarin evinden biraz daha uzak olmali ki evin onlarla "tartisma" icerisinde olmayasin..

0|1
    0|0
    • tamamını okumuşun :) çok teşekkürler :) kısknçlık kötüdür ama kararınca olunca aşkı ateşler sanki :) ama bende hastalık derecesinde degilim :)

• inş hep iyi insanlarla karşılaşırsın :) iyi seneler :)

• Tesekkür ederim insallah hepimiz...

• beni kısıtlamaya kalktıgında onu uyarırım. Eğer ısrar ederse dönüşü olmayacak biçimde ondan ayrılırım. Asla onun yap dediklerini yapmam. Benim kendi aklım bana yetiyor. Kadınlar da koyun olmayı bıraksın artık.

0|0
    0|0
    • :)) inş gönlüne göre birini bulursun :) çok zor birisin walla sevgilinde bi o kadar zor lu biri olursa nasıl olur çok merak ettim :)

• o kadar da kötü değil ya, arada laf anlatamadıgım kişiler cıksa da. Ben çalışmayı çok seviyorum.

• umarım hep mutlu olursun :) iyi senler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence eşden önce aileyi daha iyi tanımak gerekir çünkü ailesiyle anlaştığı birini zaten daha iyi anlarsın kırmızı çizgiler bence örf adetlerden geçer. gerisi hikaye..

1|1
    0|0
    • kızla çok iyi anlaşıyosun ama ailesi saçma sapan şeylerden sizi ayırır ver kızda senden ayrılırsa ne olur pmpa :)

Yükleniyor...