Spor size neyi ifade ediyor?

Bakiyorum kimisine gore bosa ugras kimisine gore futboldan ibaret goruyorlar kimisi basketboldan bazilari zaman gecirme yolu kimisi izlerim ama ben yapmam der size gore ne spor ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• spor hayat felsefesi

hayatın her sürecinde olması lazım

düzenli olarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim icin futboldan ibaret.

1|2
    0|0
  • saglıklı yasam spor demek

0|0
    0|0
  • spor normal bir insanın hayatında olmasi gereken bir şeydir bence benim için basketball ve swimmingden ibaret

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beyni dinlendiren, huzur ve mutluluk veren her şey spordur. Meselâ; beynin sporu düşünmektir, dilin sporu doğru ve düzgün konuşmaktır, kalbin sporu sevmek ve acılara sabretmektir, ayağın sporu doğru yere gitmektir.

0|0
    0|0
  • spor =futbol = Galatasaray

1|2
    0|0
  • ortaokul ve lisede tekvando basket hentbol falan aktif olarak sporun içindeydim. atatürk gerçekten boşuna dememiş sağlam kafa sağlam vucutta bulunur diye o yıllarda kafam zehir gibi çalışır. üniye bi gittim alkol aldım, geceleri nescafeler içip ders çalıştım bi ton yedim içtim falan kafam eskisi gibi çalışmıyor vucudum da. sağlık için spor çok önemli iyi kötü düzenli bir spor yapmak gerek maximum sınırını bilmeyen hiç spor yapmayan bunu anlayamaz.

0|0
    0|0
  • nasıl desem ki hani ders calısmazsın içinde böyle bi stres olursa spora gitmeyine de bende öyle oluyor vijdanazabı :D

0|0
    0|0
  • benim için hayat felsefesi :) sporsuz yaşayamam.hem sağlık için hemde yıllarca çalışarak elde etmiş olduğum formumu koruyabilmek için spor yapmaya devam ediyorum ;)

0|0
    0|0
  • Fitness ve guzel vakit gecirmek

0|0
    0|0
  • Spor çok şeyi ifade ediyor benim için tekrar spora başlamak istiyorum:(

0|0
    0|0
  • spor benim için su gibi bir ihtiyaç.

0|1
    0|0
Yükleniyor...