Nasıl futbol bilgisi kazanılır?

Arkadaşlar bugune kadar hiç futbolla ilgilenmedim. Gs liyim ama ilk 11 i sorsanız onu bıle sayamam. Arkadaş ortamında iyi olmuyor bu durum pasif kalıyorum. Nasıl futbol bılgısı edınebılırım nereden baslamalıyım? Şaka yapmıyorum lütfen bir yardımcı olun

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• GS tv yi aç varsa her gün izle. Tv izleyecek vaktin varsa spor kanallarını takip etmeye çalış. Twitter instagram kullanıyorsan ordan da takip et. Tarihi maçlar vardır mesela gir netten izle. Real madrid i 3-2 yendiğimiz maç mesela. Maç terimlerini de izleyerek öğrenirsin zaten

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İsteğin yoksa öğrenmek zorunda değilsin kendini kasma, hangi spora ilgi duyuyorsan onla ilgilen bilgiler edin hem hobini severek geliştirmiş olursun hemde farklılık yaratırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mesela once futboldakı kavramları ogren onla ilgili videoşara bak mesela ofsayt videolarına bak o sekılde ogrenırsin :D

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar ilgilenmediysen sevmediğin için ilgilenmiyorsundur. Sırf daha aktif olmak için kendini zorlama bence. Mutlaka öğrenmek istiyorsan maç izle 1,5 yıla maç yorumlayacak duruma gelirsin

0|0
    0|0
  • Fifa oyna

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bunlar çok uzun süre devam etmen gereken bir şey ilgilen programları izle, her şeyi bir anda kesinlikle öğrenemezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...