Muay Thaiciyim Lisansımı Aldım Sokakta Ceza Yer miyim?

Profesyonel şekilde yapıyorum bu dövüşü bazen yolda beni tanımayanlar geliyor sevgilimin yanında bana artistlik taslıyor ben onu döversem mahkemede falan yargılanma ihtimalim varmış yani vücudum silahmış ve kullanmamalıymışım lisans olduğu için ne yapmalıyım şimdi ben girsem 4 kişiyi rahat alırım zaten karşıda da dövüş sporunu bilmeyenlerse ama böyle kişilere dalmak lazım bir vereyimmi ağızlarının payını yoksa ceza mı yerim gerçekten?

Güncellemeler:
yardım lkütfen
yardım gerekliiiiii

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• dövüş sanatlarının ilk kuralı sana zarar vermek isteyenlere karşı kendini savunmandır :D birşey olmaz, bu arkadaşlar bize laf atıp beni ittirdi bende onu uyardım fakat iş ciddiye binince bende kendimizi savundum, diyerek hafif bir şkilde yırtabilebilirsiniz diye düşünüyorum :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Lisanlı oldun diye kimseyi dövmeye hakkınız yok sonuçta alırsın tabi

0|1
    0|0
    • ben zaten dövmem kendimize hakimiyeti de öğrendik sabrıda ama onlar sevgilimin yanında artislik taslıyor ceza aklıma geliyor

Erkekler Ne Diyor 9

• 14 yıllık profesyonel ve lisanslı boksörum, üç kere sokak kavgasına karıştım sorun olmadi ama diğer 1 kavgamda kişi gittiğim kulübe şikayette bulununca lisansim askıya alındı

0|1
    0|0
    • Aynen bende korkuyorum birde benimkisi öldürücü spor muay thai

• Boks & Kick boks da öldürücü spordur. Özellikle beyin bölgesine gelen bir yumruk rahatça bir insanı öldürebilir. Önemli olan içindeki gücü iyi kullanabilmek. Lisans harici riskli bir olayı yok sokak dövüşünün kisacasi. Ben halen devam ediyorum kavgama

• Bunlardan en öldürücü muay thai o yüzden öyle dedim yoksa onlarda öldürücü darbeler atabilir aynen

• mesela benim abimde profesyonel olarak boks yapıyor oda aynı şeyden sıkıntılı ring dışında adam kimseyle kavga pozisyonuna girmiyor yanlışlıkla bile bir zarar verdin mi karşıdakine adamın anasını siker mahkemeler

0|1
    0|0
    • Aynen oyle kardesim bende öyle düşünüyorum boks falan neyse de bir de benim yaptığım muay thai bilirsin belki çok etkili öldürücü darbeler çok ama öyle bir an geliyor ki sıkıyorsa dövme o adamları

• yemezsin

0|0
    0|0
  • Yersin

0|1
    0|0
  • 4 kişi aynı anda girerse sana rahat alamazsın. Teker teker gelirlerse belki alırsın. ne kadar iyi olduğuna bağlı o tekniğinde. Ayrıca Box , kickbox , judo , kravmaga ölümcül değilmiş gibi konuşmuşsun. Şunu söyliyim sana : emin ol hepsi ölümcül , hele ki krav maga. NEyse asıl söyliyeceğim şey şu : arkadaşım ceza almıştı , kendiside muaythaici. Türkiye şampiyonasına katılamadı mesela. Sebebide kavgaya karışmasıydı.

0|0
    0|0
    • 4 kişi derken normal kişiler yani sporculardan demedim onları alıyorum zaten 4 kişiyi ama karşımda dediklerin çıkarsa teke tekte belki alırım oda ustalıgıma bağlı tabi..

• Dikkat et dayak yeme biryerde. özgüven ve cahil cesareti arasındaki ince çizgiyi aşarsan ya dayak yersin , ya da 15 yaşında bir çocuktan bağırsaklarına bıçak. Kolay gelsin birader

• biliyorum zaten o yüzden böyle bir soru sordum

• Sen 4 kişi alırsın ama karşına iyi derecede judocu ya da krav magavcı çıkınca kacak delik ararsın pestilini çıkartır, sen önce spor niye yapılır onu öğren hacı😏

0|0
    0|0
    • ya biliyorum neden yapıldıgını spor da biliyoruz şeyde biliyoruz benim amacım züppeler serseriler yani önünü kesiyorlar nabacaksın? Haa bu arada ben judocuylada çıktım krav magavcı ile de çıktım maça iki türünden de muay thai ben üstün geldim

• Karşındaki adamın ustalığına bağlı o işler, iyi bir judocu kolu kaptımı b*k çuvalı gibi ordan oraya vurur adamı, kravcılar zaten hassas noktalara çalışır adamn nefesini keserler yığılır kalırsın, benim akrabam muayi hocası senelerdir hocalık yapıyor foxta kanaltürkde türkiyede düzenlenen maçlara sporcuları o buluyor almanyadan falan getiriyor o bile bu kadar hırçın konuşmaz çünkü adam aşmış kendini bir kere bile kavgasını görmedim kedi gibi sakindir ama salona gir mk adamın😅 haşat ediyor, sen bulaşma tamam kendni koru ama yanlış bir kareket yaparsın adamında rahatsızlığı vardır elinde kalır hayatın biter.

• Aynen doğrudur hocam seninde nekadar usta olmana bağlı

• yakalanırsan yersin

0|0
    0|0
  • Ya döv kaç maske tak

0|0
    0|0
  • Kendini savun ama Simdi artik iyi kavga etmek degil onemli olan Cikarir makanayi tak tak Skar Dostum diyecegim sana uzak durmaya calis ceza onemli degil anladim sana kotu bir sey demiyorum ozguvenin var ama Silah cikmis mertlik bozulmus ben de bosksorum ama Kavga etmedim yani ringte bizim kavgamiz Yeri gelirde Sadece ailemi korumak icin yaparim Kendine iyi bak:)) twnha yerlerden uzakdur :D can can

0|1
    0|0
Yükleniyor...