Çaresiz kaldığınızda ne yaparsınız?

Hayatta bazen çaresiz kalıyor.hani imkanlar imkansız oluyor ya işte öyle zamanlarda ne yaparsınız?

0|0
15|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• kendimden olgun insanlardan fikren yardım isterim... çok tanıdığım vardır... bir alo çekerim %90 çare bulunur...

1|0
    0|0
  • Biraz beklerim ve çözüm bulmaya çalışırım.

2|0
    0|0
  • İmkanlarımı zorlarım .

0|0
    0|0
  • Bıkmadan usanmadan kendimi hırpalarım ve suçu kendimde ararım.

0|0
    1|0
  • şişenin dibini görürüm

0|0
    0|0
  • birgün öleceğimizi, nasılsa yanımızda bir kefenden başka hiçbirşey götüremiyeceğimizi, bunun için hayatta hiçbirşeyi öyle çokta fazla önemsememek gerektiğini düşünerek Allaha sığınırım.

0|0
    0|0
  • tam şuanki ben sonuna kadar çaresizim,bir sabah bugün herşey bitsin yarını görmeyeyim diye dualar edecek kadar yenilmiş,başka bir sabah üç günlük dünya yaşa gitsin diyecek kadar boşvermiş,dengesiz yani ruh halim bu aralar...

0|0
    0|0
  • bir an kendimi geri çeker, yeni bir çözüm bulmak için kendime biraz zaman tanırım.

0|0
    0|0
  • mantığımı çalıştırır çaresine bakarım...

0|0
    0|0
  • Susarım ve beklerim.

0|0
    0|0
  • elimden glecek bir şey yoksa yapabileceğim tek bir şey kalıyor iki elimi açarak dua etmek.

0|0
    0|0
  • Evrene bu yemegi begenmedigimi ve bana yenisini.getirmesini söylerim.

0|0
    0|0
  • 1 büyüğe danışırım

0|0
    0|0
  • Sıkıntılardan sonraki müjdeli haberin gelmesini beklerim sadece. Zor ama sabırlı olmak lazım

0|0
    0|0
  • allaha sığınırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• çözüm yolu ararım

1|0
    0|0
  • dua ederdim YARATAN her şeyin en iyisini bilir.

1|0
    1|0
  • Mücadelemde yılmam. Değiştiremeyeceğim bir durum ise, kabullenir ama güçsüz olmaya değil daha güçlü olmaya çabalarım.

1|0
    0|0
  • mide bulantımın geçmesini bekliyorum önce çünkü o bulantı plan yapmama engel oluyor

0|0
    1|0
  • şayet elimden gelen herşeyi yaptığıma inanıyorsam yeterince mücadele verdiysem vardır bundada bir hayır derim ve sabrederim

1|0
    0|0
  • Ellerimi acip dua ederim.. Carelerin caresi allah'tir süphesiz.. :)

1|0
    1|0
  • tek yaptığım dua etmektir huzuru çözümü ancak bu şekilde bulurum

1|0
    1|0
  • nasil bir ders cikarmam gerektigine bakarim , tesaduflere inanmam.

1|0
    0|0
  • Çok sıkışık bir durum ise akışına bırakmayı denerim bir süre.

1|0
    0|0
  • dusunurum niye boyle oldu niye ben diye kendimi uzmekten baska bisey yapmam heralde

1|0
    0|0
  • Çaresizseniz çareSiZsiniz(alıntı)

1|0
    0|0
  • Dua ederim.

1|0
    1|0
  • Çok çok ağlarım sessizce içimden kimseler görmeden,sonrada dua ederim ,abdest alırım ,sigara icerim ,gözlerim kuruyunca kendime gelirim sakinlesirim daha mantıklı bir çözüm ararım yoksa sabretmeye calisirim

0|0
    0|0
  • Hicbir sey yapmam yenik duserim.

0|0
    1|0
  • vazgeçerim

0|0
    2|0
Yükleniyor...