Kurtulmam lazım artıķ?

1.65 boy var kilom yok ama bir basenlerim var bir kurtulamadım şunlardan yağ yakıcı ne var bitkisel olarak başka türlü kurtulamıcam gerçekten kullanan etkisini gördüğü bir içicek varmı?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kac basenlerin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir ürün spor yapmadan yağ yaktirmaz

0|0
    0|0
    • Spor yapıyorum zaten daha etkili olsun diye ilaç hariç sağlıklı bişey kullanmak istiyorum

• Faydasını gördünmü

• Evet sanıyorum ki az buçuk faydası var pek anlayamıyorum günde 4 saat spor ve dengeli beslenme bende mevcut çünkü faydalı oluyordur

Erkekler Ne Diyor 12

• sen bu şekil herşeyi dene nasılsa varamazsın bir yere :)

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullan

0|0
    0|0
  • carnitin al. Hergün biraz koş. Koşmadan önce karnitini iç tabi. Eve gelince bide squat yaparsın 3 set 12 tekrar. Taş gibi bir popo, bıldır bıldır baldırların olur. Sonra senle çıkmaya başlarız. Sevgili falan oluruz.

0|0
    0|0
    • Bu nasıl bir yürümedir ya 😂😂

• Benim cesaretim başka aşta 😄😄😄😄

• ayrılırsan bir gel, halim hatırım sor. Belki bende uygun olurum, tanışırız. İyi şanslar şeker kız.

• Bol bol koş

0|0
    0|0
  • sadece basen bölgesinde yağlanma varsa dolaşım bozukluğundan olabilir, bir uzmana görünmende fayda var

0|0
    0|0
  • onlar yerine yeşil çay vs dene hem daha sağlıklı hemde o ilaçlar gibi karaciğeri iflas ettirmiyor

0|0
    0|0
    • İlaç kullanmam zaten yeşil çay iyidir benim için

• Öl gitsinmi dicen ne o tavsiye 😄

• özelden verebilirim :))

• Nolucak be

0|0
    0|0
    • Öyle olmuyo işte

• Ben ince basen severim ama genelde secme sansin pek olmuyo kimi seviyosan tutuluyosun iste

• karboksi terapi, ultrasoung kavitasyın ve hafıf egzersız ıle rahatlıkla sıkılasabılırsın..

0|0
    0|0
    • Spor zaten yapıyorum daha çabuk etkili olsun diye bişeyler denemek istiyorum bişeyler yapıcam artık

• sporun etkınlıgını arttırman ıcın yag yakımını arttırman lazım. ya g tabakasını parçar ısen atımını da hızlandırmıs olursun. bıberıye kremı v. s onerıler var ancak , bı kac seasn karboksi veya bı kac senas kavıtasyon veya ıkısnın kombınasyonu yag dokusu parcaladıgından surecı haızlandıracaktır.

• yağ yakıcı bitkisel bir içcek hayalini unut ya spor diye bilinen bişi var onu yapsan olmaz mı?:D

0|0
    0|0
    • Spor zaten yapıyorum ama daha etkili çabuk olsun istiyorum 😃

• Bak bunu bana dedin bu dramdır öf

• harbiden tam dram ya şu an :D nekadar zamandır çalıştın

• Kalsin ya

0|0
    0|0
  • sal gitsin booğlummm :D

0|0
    0|0
  • bence bitkisel ürünleri bıraksan geçicek gbime geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yağ yakıcı ve metabolizma hızlandırıcı yeşil çay var ama gümde 2 bardaktan fazl içmemeye dikkat et
    Düzenli olarak bacak eritme egzersizi de yaparsan olur o iş

0|0
    0|0
  • içecekle olcak iş değil bu knk

0|0
    0|0
  • diyet&spor kesin çözüm :) diyet dediğim sağlıklı beslenme öyle şok diyet falan sakın
    o bitkisel seylere inanma

0|0
    0|0
    • Aşırı yemek yemiyorum zaten spora gidiyorum daha etkili olsun diye bişeyler denemek istemiştim bazı insanlarda etkisi var diyo yağ yakıcı şeylerin amaan

• yok canım benim direk kuzenim denedi öyle seyler bişey sürdü naylonla sardı falan bide garip kokuyordu hiçbişeye yaramadı şimdi az yiyip koşuyo hergün :) zaten sen yararlı olcak seyleri yapıyorsun fazlasına gerek yok sonucunu zamanla gorursun

• diyet ve spor dediği gibi çok önemli. ama bir şey daha eklemek istiyorum. Düzenli uyku

• az ye

0|0
    0|0
  • Squat tek tercih

0|0
    0|0
  • bol yürüyüş ve gerdirme tabiiki de masaj

0|0
    0|0
Yükleniyor...