Davranışları çok dengesiz ne yapmaya çalışıyor sizce?

Biriyle konuşuyorum başta benden hoşlandığını söyledi buluştuk bende ondan hoşlanıyor gibiyim mesaj atmak istiyorum ama cevapsız kalıyor bazıları felan zaten çok mesaj atmayan bir tipti buluşacağımız gün mesajlaşmak istemediğini düşündüm diye triplere girdi dün de mesaj atmıs o da topludur kesin bende resmi mesaj yolladım hadi bana öyle diyo diye sabah günaydın dedim sadece günaydın dedi başkada yok dün hastaydı yatıyordu ama internet cafeye gitmiş son mesajıma cevap vermedi bile hayır anlamadığım şey bu çocuk yakın mı olmak istiyor uzak davranışları çok dengesiz ne yapmaya çalışıyor sizce?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kadına göre dünyada bişey varmı?illem maraz çıkaracaksınız!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cocugun senle alaksi yok. Sanirim aleti kalkinca ilgisi artiyor sonra azaliyor ve yok oluyor.

0|0
    1|1
  • Bence mesaj yazmayı pek sevmiyen biri olabilir.Şahsen bende tlfnda mesajlasmayı sevmem eski kız arkadaşımda bu konudan oldukça rahatsız olurdu.Konuşmayı daha çok severim.Erkek arkadaşında böyle olabilir

0|0
    0|0
    • ama ilklerde cok mesaja atıyordu

• Ee birşeye sahip olmak için çabalayacaksın.Bir atasözü vardır köprüyü karşıya geçene kadar ayıya dayı diyceksin.Ama onun yaptığı doğru olan değil önemli olan birini kazanmak değil onu sahiplenebilmektir.Elinde tutabilmektir.Böyle yapmaya devam ederse kaybeder,söylim.

• Sorunu tam olarak anlayamadım, özür dilerim... Kafam basmıyor uzun sorulara :/

0|0
    0|0
    • şöyle diyim ilklerde cok mesaj atıyordu azaldı mesajları ama ilgili davranıyor mesajdada çözemedm

• değişik olması bire garip ama

• o konuda haklısın yine de :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...