Mancini hocam :) ?

18 yillik futbol severim ben böyle kapak görmedim :) Dün sneijder asistli mancini gollü 4 yildiz cevabi
Mancini hocam :) ?

hakkinda ne düsünüyorsunuz :)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Su hareketi yaparkenki mutluluğu bence paha biçilmezdi umarım gs ile yollari birgün tekrar kesisir

1|1
    0|1
    • Hic sanmiyorum ama umarim. Buyuk saygisizlik yaptik ama tazminat dahi almadan birakti takimi. Buyuk adam sinyor

En İyi Kız Görüşü

• Bu adam baska ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aynen oyle iyi kapak oldu gs zaten seviyo bole kapaklari 4 4 diyenlerede 4. Yildizla kapak oldu dun aksamda cok iyi kapak oldu :)

1|0
    0|1
  • Herkes rütbesini bilecek! Pavalı köpeklev kudursun :D

1|1
    0|1
  • Manciniyi Galatasarayda kimse eleştiremez. Bana göre başarılı oldu. Onun döneminde iyi bir Fenerbahçe vardı yani bu seneki gibi rakipler kötü değildi. Birde kadro istediği gibi değildi istediği transferler yapilmadi.

1|0
    0|1
  • Takımın içine etti gitti, o taksaydı ya 4. yıldızı.

Sneijder'in hakkı da Mancini otursun oturduğu yere.

0|0
    0|0
  • Kapaktan çok eziklik olmuş kendisinin takımı ne hallere düşürdüğü ortada.. Onun döneminde yapılan transferler tarihin en büyük balonlarıydı..

0|0
    0|2
    • Ben boyle dusunmuyorum. Mancini takimin gelecegi icin buyuk bir sansti bana sorarsaniz. Burak&selcuk&umut üclüsü basta olmak uzere takimi sabote eden yerliler ve taraftarin iflah olmaz terim israri hocanin sonunu getirdi. Bir tartisma esnasinda kizinin soyledigi "babamim elinde sihirli degnek yok biraz sabredin" cumlesi bence bu surecin ozetiydi. Ayrica transfer konusunda da devre arasi alinan bircok isim mancininin istedigi degil terimin listesindeki isimlerdi

• E çıkıp ne deseydi adam "hocanin cogunu iki mac izledigi bile yok ama takviye sart oldugu icim bizde terim hazretlerinin listesine gore transferimizi yaptik" ? Elbette cikip hocanin istedigi oyunculari aldik diyecek. Ayrica bu transferlerdeki asil basarisizlik bu isimlere verilen uber abartili ucretler ki bu da yonetimin sucu, hocayla alakasi yok. Oyuncu yerlerine gelirsek hoca farkli bir taktigi takima yerlestirme amaci guduyordu 3-5-2 gibi. Ve koklu degisiklikler sancisiz olmaz. Tepkiyle karsilanmayip zaman verilse melonun oyun bilgisi savunma yonunde evrilebilirdi her ne kadar daginik oynamayi seveb bir oyuncu olsa da. Dedigim gibi mancini bir proje insani ve gs ye de kabuk degistirme politikasini uygulamaya calisti ve pek tabii el birligiyle harcadik hocayi. her neyse bizim taraftara hamza hoca gibi vizyonsuz isimlerde bir noktada mustehak, hakkimizda hayirlisi olsun

• Küçük düşürdu takimi dedigin adam bursaya ve birçok takima 4 5 6 atti yani bu adama laf edecek kimse olmamali.

• Aynen ya fenere iyi kapak oldu ;)

0|0
    0|0
  • taklitler aslını yüceltir ;)

0|0
    0|1
    • Hadafadqedq abi mal misiniz ya :D bu kagit olayinin taklidini yapan sizdiniz? :D

• Hhahah taklitle yapılan birşeye övünenler helal size neyse onu bırakta ibrahimoviç geliyor mu size

• o bizde yapamadı ama aslında çok başarılı bir teknik adam. kapak desem cukkk olmuş :D

0|0
    0|0
  • Futbol katili ama bu hareket 10 numaraydı 😀

0|0
    0|0
  • Açıklamandan birşey anlamadım ya neyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kovuldugu takima hala yaranmaya calisiyo cok basit bir acizlik ornegi 4. yildizi alinca kendinizi sampiyonlar ligi sampiyonu ilan edercesine davranmanizda ayri bir komedi

0|0
    0|0
    • 3. yildizida 4. yildizida armasina ilk isleyen takim olma unvanina birakta biraz sevinelim :) mancini bir yil sonra monteyi iyi yapti size, kabullenip sessiz sakin otur bence 🙋

• Iki gramlik beyninle yorum yapma allah askina. Bu isi baslatan taraf sizdiniz, siz yapinca ehueheheue biz yapinca "ligdin cikilmi kiriri ildik. s" hadi kardesim isine :D

• Biz yaptik derken kendi siktiri cektiginiz adamdan bahsediyosun haberin var mi mancini teknik direktorken etmediginiz kufur kalmadi simdi size yalakalik yapinca mi biz oldunuz kimin daha beyinsiz oldugu ortada

• sus da akşama ne yemek yapacan onu düşün pasaklı

0|0
    1|2
    • Iste bunlar hep can acısı :D şşş mancini bir sey söyleyecek...

• ben galatasaraylıyım mal :D ama umrumda değil banane mk

• anan memnun olsun ondan diyorum :)

Yükleniyor...