Kadınların fikrince tüm erkekler aynı peki erkekler ne düşünüyor tüm kadınlar aynı mı sizce?

Kadınların fikrince tüm erkekler aynı peki erkekler ne düşünüyor tüm kadınlar aynımı sizce?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Yooo...çeşit çeşit model model boy boy renk renk bidünyasınız... Tüm erkekler aynıysa o zaman bende bir kıvan. bir brad bir jhonny yim, ekleyin kızlar...dürtüşelim...

sen de kasma bu kadar @soran, akışına bırak kısmetse olur bu işler...asdasdasd

1|1
    1|0
    • kıvançla nasıl diğerlerini kıyasladın la. O kılıksızı brad ve joni joni depin yanına koyman haksızlık olmuş. Düşün erkek olarak soyluyorum sadıc :D

• ıytrhdfgjklşy

• Tüm kadınlar aynı değil tabiki, ama şunu iddia ediyorum ne derseniz deyin.. en iyi kadınında en kötü kadınında ortak noktası ---> ""Dedikodu Sizin Can Damarınız..."" resmen sizin için vazgeçilmez bişey. Bayanların bu özelliği olmasaydı dünya çok daha güzel bir yer olurdu. Şimdi hiç bir bayan "ben dedikodu falan yapmam" demesin. Çünkü yapıyorsunuz bayanlar yapıyorsunuzz

1|0
    0|0
  • hepsi ayni değil

1|0
    0|0
  • sevgili yönetici üye olmak istedim onay mesajım 2 günde zor geldi. Konu açmaya çalışıyorum konuyu "diğer" ana konu başlığı altında açmaya çalışıyorum bana cinsellik bölümünde konu açmanız için exper puanın +4 olmalı diyor daha girmeden soğum forumdan bu ne ya? 5 dfadır deniyorum olmuyor.

1|0
    0|0
  • Hayır tabikide genelleme yapamayız. :) çöldeki her ot bir çicektir :P

1|0
    0|0
  • her ikisi de saçma.her kadının aynı olamayacağı gibi her erkeğinde aynı olmasını bekleyemezsin.insanlar tanıdığı kişilere göre fikirlerini,düşüncelerini şekillendirir.kişi,dünyada tanıdıkları dışında daha birçok insan,bir çok farklı karakter olduğunu bile bile bunu söyleyebiliyorsa, bu kişiye sadece aptal diyebilirm ben..

1|0
    0|0

• Bana göre ne kadınların, ne de erkeklerin hepsi aynı.Bana göre bu kişiye göre değişen bir şey, ancak çoğunluk aynı yerde duruyor, farklı olan çok az insan var ki buna bende dahilim ;)

1|0
    0|0
  • Genellemelere karsiyim zaten kadin yada erkek farketmez herkes birbirinden farklidir.

1|0
    0|0
  • tüm erkekler aynı diyen kadın..

o kadar erkeği nasıl tanıdın bence kendini sorgula:)

1|2
    0|0
  • genelleme yapmamak gerekir. her insan farklıdır. evet erkekler tek düşünür, kadınlar birden çok konuyu.

1|0
    0|0
  • ben düşünmeyi seven bir birey olarak herkesi tek tek değerli varlıklar olarak düşünürüm. kızların dereceli olarak genel tavırları olabilir mesela trip atmak v.b. gibi ama bunların hepsi zamanla absorve edilebilir.

1|0
    0|0
  • Beş parmağın beşi bir değil tüm kadınlar aynı diye saçma bir şey söyleyemem. Hepsi birbirinden farklıdır bana göre.

1|0
    0|0
  • IQ’ lar eşit olmadıkça, insanlar eşit değildir. Demiş K. İskender. Çok sevmesem de iyi demiş.

1|1
    0|0
    • olum s*kiyim kıvancı, onu beğenenlerde var, ben bundan nemalanmanın peşindeyim anlamıyor musun?...asdasdasdda

• he bradinde jhonnyinde köküne turrrrrup suyu sıkayım o ayrı...asdasdasd

• herkes farklıdırrr

1|0
    0|0
  • tüm kadınlar aynı olsaydı aldatan erkek olmazdı erkeklerde kadınlarda tek kalıptan üretilmiyor

1|0
    0|0
  • tüm insanlar aynı

1|0
    0|0
  • tüm kadınlar asla aynı olamaz

1|0
    0|0
  • bıyıklısı var bıyıksızı var şimdi :D+ yeter ikide bir soru sorup durma :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle aynı değil çok değerli kadında tanıdım beş para etmez kadında tanıdım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Nasıl bir genellemedir bu.

2|1
    0|0
  • Tüm bayanların detaycı olduklarını düşünüyorlardır muhtemelen.

1|1
    0|0
  • Evet bütün insanlar aynıdır..

1|0
    0|0
  • bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır

1|0
    0|0
  • belirleyici özellelliklerimiz var. her iki cins için de geçerli.

1|0
    0|0
Yükleniyor...