Ruh hastası mıyım? Hasta ruhlu muyum?

Selamın Aleyküm a dostlar.

Dün gecenin vermis oldugu sarhosluk dolayısıyla 2-3 eski sevgiliye saydırmalı mesaj attım. Su an olsa hayatta böyle bir sey yapmam. Neyse zaten mesaj attıgımdan da haberim yok. Bugun ruh hastası mısın diye mesaj atınca, "abi ne kafası bu?!" falan dedim. Sonra bi baktım, meger ilk mesaj benden gitmis. Ne ara yazdım, ne ara yolladım bilmiyorum. Zaten toplu atmısım ücüne de. Numaraları kayıtlı degil, ezberimdeydi. Sahiden de ruh hastası mıyım ki ben? Cok moralim bozuluyor yau. Onları tabii ki umursamıyorum. Tek sorun, kızım ne ictin, nerdesin, sizofren damarın mı tuttu falan dedi 3ü de. Cok kızdım, cevapta vermedim. Bugün biri aradı, "kuzenim yazmıs" deyip kapattım yüzüne. Aslında özümde fazla melake bi kızım da, iliski sonunda icimdeki seytan devreye giriyor.

Kızlar, biten iliski sonucu sizede böyle üsluplarda bulunuyorlar mı? Haklı olma ihtimalleri var mı?

Bi de tuttu mu biletler gencler? Bende 3 amorti var. Gideyim de yegenime hayalini kurdugum evin maketini alayım, oyssh.

Ps; ruh hastası degilim, sadece huzur bozmayı seviyorum ^^

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• sarhoştum hatırlamıyorum diye toplu mesaj yolla üçüne de.

not: ruh hastası değilsin.

1|1
    1|1
    • Toplu mesaj :/

Nasıl akıl ettim o kafayla bilmiyorum. Acaba annem yazmıs falan mı desem diger ikisine. Annem severdi de onları. Cuk.

• azra korkutmaya başladın beni.

• Ben bi alışverişe çıkayım da, kendime geleyim. Düzelince haber veririm...

Erkekler Ne Diyor 14

• sorunlu sıkıntılısın evet.

0|2
    1|1
  • ô değilde 3 numarayıda ezbere bilmen seni obsesif gösteriyor...hımphhhh... huzur bozulmayacaksa ne anlamı var

0|0
    1|1
  • Aleyküm Selam. Ruh hastası...

1|2
    1|1
  • bkz: motor

0|4
    1|0
    • Arkadas hala 2012'de kalmıs galiba. Zira "motor" yakıstırması biraz daha eskilerde kaldı. Bkz: ebevy -Neyse(!)

• Saçmalama kızım ya Alkollüsün o kadar eskiler aklına gelip canın yanmıştır o yüzden atmışsındır

Dün arkadaşlarım içtiler ve içtikten sonra ne varsa anlattılar güldüler hüüznlendiler böyle. bende şahit oldum ve video kaydı yaptım :D

dipnot : ruh hastası değilsin. :)

0|0
    0|0
  • Bir hastalık var ama ruhlamı ilgili çözemedim güzel arkadaşım ;)

1|2
    1|1
  • Kendin söyledin sarhoşum diye

sarhoş olan 10 yıl öncesini bile hatırlar

yeterki acı bi olay olsun

bu onun tepkimesi

söylediğin gibi ruh hastası falan değilsin

0|0
    1|3
  • bazen bulunuyorlar o ihtimal hep var amorti bile yok..

0|0
    1|1
  • sorunların var acilen doktora git

0|2
    1|1
    • En son terapistimin oglunu kendime ayarlamaya calısmıstım. O gunden sonra babam yollamadı psikolojik tedaviye. Parasını veriyoruz, sende oglunu versen ne olcak asdfk.

• Alkolu kendini kaybetmeyecek kadar ic yada alkolu bahane etme...

0|0
    0|0
  • yok yok iyisin sen :D

0|0
    0|0
  • kafam güzeldi, hatırlamıyorum deseydin anlayışla karşılarlardı

0|0
    0|0
  • söylediklerin gerçeklerini taşımıyor. bilinçaltınla barışık olmalısın. konuş kendinle.

0|0
    0|0
    • Kendimle konusunca da annem, "Sizofren misin kızım sen?" diyor. Toplum bana düşman!1!

• bence kimse sana düşman değil :) boşver arada böyle şeyler rahatlatır insanı

• kuzenim yazmış apdmasdasdmöasd . o sevgililerin hiç bir zaman eski kalmıcak.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Geçen sene yarın, tam 1 sene olacak.

Tanrım, ben bunu istemiyorum işte. 3'tü 5 oldu. Oturur ağlarım yemin ederim.

0|0
    0|1
  • dengesizsin

1|3
    0|0
  • Bu sene de 8'e çıktı. Hocu 10 sene sonra buraya 3 haneli yapıştırmak istemem sjkhfd

0|0
    0|0
  • Üzülme iyi olacaksın ;)

0|0
    0|0
    • Alp abim de şöyle derdi; "üzülme, iyisi" ... :)

Umut yüklü sözler için mersi.

• Eski sevgililerin numarasini silmemek cok sacma.

0|1
    0|0
    • Silinik zaten. Sadece ezberimde.

• Birlikteyken bile ezberleyemiyorum ajajsksk kendi numaramda bile tekliyorum cogu zaman ahah

• sadfghjklşdsfghjkl

• Azra silkelen ve kendine gel!

0|1
    0|0
  • ruhuna sağlık canım ^^

0|0
    0|0
  • çılgın liseli

2|2
    1|1
    • Sivilcelerim ve mini etegimle döverim seni!

• Ben inek ergenlerdenim. Gözlügüm falan bile var valla zararsızım :(

• Sama imanmıyorum:(

O sibilceli suratınla bama dötüm gibi gülmeye hazırsın her an:( Biliyorum!1:((((

Yükleniyor...